Su puokšte pergalių – iš Minsko

2020-03-04

Šių metų vasario 29 d. Minske vyko I tarptautinis įvairių žanrų menų konkursas „Žiemos banga“ („Zimniaja volna“). Atstovauti savo šaliai ir miestui į konkursą išvyko didelis būrys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių su savo mokytojais. Jaunimas varžėsi instrumentalistų (iš jų –

Kanklių ansamblis su mokytoja Irena Urboniene, „Padūkėliai“ ir „Jaunieji Padūkėliai“ su vadovu Artūru Urniežiumi ir koncertmeisteriais Judita Stankute bei Romualdu Simonavičiumi.
Vokalinis ansamblis „Drugys“ su vadove Lina Balbošioviene.
Vokalinis ansamblis „Drugelis“ su vadove Lina Balbošioviene.

pučiamųjų instrumentų, liaudies instrumentų, fortepijono) bei dainavimo kategorijose.

Mokytojos Irenos Urbonienės auklėtinė Viltė Daukantaitė laimėjo 1 laipsnio diplomą, o kanklininkų ansamblis, kuriame grojo Amanda Narkutė, Ugnė Kungytė, Viltė Daukantaitė ir Erlandas Gricius – 3 laipsnio laureato diplomą.

Matui Stabingiui (fortepijonas, mokytoja Jūratė Jonauskienė) įteiktas 2 laipsnio diplomas.

Mokytojo Edmundo Juškos auklėtinis Aidas Laučys (mušamieji) džiaugėsi 1 laipsnio diplomu, o Kajus Rojus – 2 laipsnio diplomu.

Gražios pergalės lydėjo ir pūtikų pasirodymus: Dominykas Balsys (saksofonas) laimėjo 3 laipsnio laureato diplomą (mokytojas Vidmantas Žilinskas), Tomas Gailiūnas (saksofonas) – 1 laipsnio diplomą (mokytojas Stasys Razmus).

Mokytojo Artūro Urniežiaus mokiniai taip pat buvo apdovanoti įvairiais diplomais: Antanas Karalius (trimitas) pelnė 3 laipsnio diplomą, Augustas Murašovas (kornetas), Nikolas Šiškovas (trimitas), Kristupas Končius (kornetas), Simas Pučinskas (trimitas) bei Jurgis Šinkūnas (trimitas) – 2 laipsnio diplomus; Matas Stabingis (trombonas) – 3 laipsnio laureato diplomą, Lukas Vasiliauskas (trombonas) – 2 laipsnio laureato diplomą, Juozas Jucys – 1 laipsnio laureato diplomą. Visiems šiems vaikinams akompanavo mokytoja Judita Stankutė. Puikiai įvertinti buvo ir mokytojo A. Urniežiaus vadovaujami ansambliai „Padūkėliai“ ir „Jaunieji padūkėliai“, savo amžiaus grupėse pelnę 3 laipsnio laureatų diplomus, bei bigbendas, laimėjęs Grand Prix (koncertmeisteris Romualdas Simonavičius).

Estradinio dainavimo klasės mergaitės savo sugebėjimus demonstravo dainuodamos solo ir ansambliuose. Akvilė Stonkutė ir Emilija Paulauskaitė laimėjo 2 laipsnio laureato vardus, Rasa Gadliauskaitė – 1 laipsnio laureato vardą. Vokalinės grupės „Drugelis“ ir „Drugys“ varžėsi liaudies bei estradinės dainos kategorijose. Liaudies dainos buvo įvertintos atitinkamai 3 ir 1 laipsnio laureatų diplomais. Sudainavęs estradines dainas, „Drugelis“ pelnė 1 laipsnio laureato vardą, o „Drugys“ – Grand Prix. Estradinio dainavimo klasės mergaites ruošė mokytoja Lina Balbošiovienė.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet ir atminimo medaliais bei laureatų statulėlėmis.Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos inf.
 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.