Stalgėniškių padaryti inkilai jau laukia „šeimininkų“

2015-03-30

       Kovo 25 d. Stalgėnų pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su girininku Vygantu Mikutavičiumi ir eiguliu Juozu Jonausku išėjo į mišką iškelti paukščiams inkilų.

       Visą mėnesį per darbų pamokas vyresnieji mokiniai, padedami girininko ir socialinės pedagogės Audronės Šimkuvienės, darė inkilėlius. Inkilų sukalė 25.  Kiti mokiniai darė kartu su tėveliais ir sunešė 15 inkilėlių. Apžiūrėjus inkilus, kaip ir kiekvienais metais, girininkas parodė daromas klaidas, išrinko pačius geriausius iš drevės sukaltus inkilus, kuriuose paukščiai mieliausiai gyvena. Geriausius „namus“ padarė Nojus Mikuckis, priešmokyklinės grupės auklėtinis, Viktorija Vengalytė, 4 klasės mokinė, ir Ervinas Liučvaikis, 3 klasės mokinys. Juos apdovanojo  Jaunųjų miškininkų būrelio vadovė Aušra Jašinskienė. Visi kiti mokiniai, padarę inkilus, irgi gavo saldumynų.

       Vėliau, pasiskirstę  į dvi grupes, mokiniai kartu su girininku ir eiguliu įkėlė apie 30  inkilų. Likusius padovanojome Stalgėnų seniūnui Arūnui Jurkui, kad įkeltų Stalgėnų parke, – stalgėniškius vis dar džiugins paukščių giesmės.

 

Mokyklos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.