Senjorai, sugebėję prisijaukinti senatvę

2019-10-25

 

 

 

Spalio 1 – oji  – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Visą spalio mėnesį įvairūs renginiai skiriami mūsų senjorams.  Spalio 20 dieną Žemaičių Kalvarijos kultūros centre vyko popietė „Kaip gyveni, senjore?“. Po Šv. Mišių, sudalyvavus projekto „Treniruoklių ir vaikų žaidimo aikštelės įrengimas“ pristatyme, močiutės ir seneliai su juos lydinčiais draugais ir kaimynais skubėjo į Kultūros centrą. Čia susirinkusieji žiūrėjo Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus skrajojamojo teatro nuotaikingą spektaklį „Vaizdeliai iš grytelninkų Tupių gyvenimo“.

Tuo šventė nesibaigė. Po spektaklio visi buvo pakviesti pabendrauti prie arbatos puodelio. Čia susirinkusiuosius linksmino Kultūros centro kolektyvai – liaudiškos muzikos kapela „Sosieda“ ir estradinė grupė „Vintažas“. Senjorai šoko, dainavo, savo sukurtas žemaitiškas eiles deklamavo. Padėkota aktyviausioms senjorėms, padėjusioms pasiruošti popietei. Šventę senjorams dovanojo Žemaičių Kalvarijos kultūros centras.

Pažvelgus į besišypsančius veidus, traukiančius jaunystės dainas ir polką trypiančias močiutes ir senelius, galima sakyti, kad jie sugebėjo prisijaukinti senatvę.

Žemaičių Kalvarijos kultūros centro inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.