Sėkmingas pasirodymas tarptautiniame konkurse

2019-03-04

Vasario 27 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko II tarptautinis instrumentinių ansamblių konkursas „Grokime kartu“. Jame dalyvavo ir puikiai pasirodė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kolektyvai. Visi jie išsiskyrė profesionalumu, puikia technika ir nuoširdžiu muzikavimu.

Fortepijoninis duetas – Rija Pučkoriūtė ir Ingrida Bertašiūtė (mokyt. metod. Romena Bernotienė) – pelnė diplomantų vardus. III vietos laureatėmis tapo fortepijoninis duetas Akvilė Rimkutė ir Paulina Šatkauskaitė (mokyt. metod. Aliona Alminienė) bei kamerinis ansamblis Viltė Šeškauskytė ir Gabija Butkytė (mokyt. metod. Violeta Gaubytė ir Aliona Alminienė). Pirmą kartą konkurse dalyvavo ir sėkmingai pasirodė kamerinis ansamblis – Mantas Gudauskas, Domas Gudauskas ir Paulina Šatkauskaitė (mokyt. metod. Aivaras Alminas ir Aliona Alminienė). Jie iškovojo II vietos laureatų vardus. Džiugu, kad didžiulis jaunųjų muzikantų darbas buvo pastebėtas ir taip gerai įvertintas tarptautiniame konkurse.

II-ojo tarptautinio instrumentinių ansamblių konkurso  „Grokime kartu“ trečios vietos laureatės, fortepijoninis duetas Akvilė Rimkutė ir Paulina Šatkauskaitė  su savo mokytoja Aliona Alminiene II-ojo tarptautinio instrumentinių ansamblių konkurso  „Grokime kartu“ antros vietos laureatai, kamerinis ansamblis Paulina Šatkauskaitė, Mantas Gudauskas, Domas Gudauskas su savo mokytojais Aliona Alminiene ir Aivaru Alminu

II-ojo tarptautinio instrumentinių ansamblių konkurso  „Grokime kartu“ trečios vietos laureatės, kamerinis ansamblis Viltė Šeškauskytė ir Gabija Butkytė  su savo mokytojomis Violeta Gaubyte ir Aliona Alminiene

II-ojo tarptautinio instrumentinių ansamblių konkurso  „Grokime kartu“ laureatai ir diplomantai su savo mokytojais. Pirmoje eilėje: Paulina Šatkauskaitė, Akvilė Rimkutė, Mantas Gudauskas, Domas Gudauskas. Antroje eilėje: Aliona Alminienė, Violeta Gaubytė, Romena Bernotienė, Ingrida Bertašiūtė, Rija Pučkoriūtė, Gabija Butkytė, Viltė Šeškauskytė, Aivaras Alminas.


Aliona Alminienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.