Šateikiškiai džiaugiasi nauju labai reikalingu pirkiniu

2023-05-11

Nuo šiandien Šateikių seniūnija bus gerokai savarankiškesnė – įsigytas naujutėlaitis traktorius „LS Mtron XU 6168“, leisiantis patiems atlikti daugybę darbų. Naująjį pirkinį drauge su Šateikių seniūne Simona Aryte-Lauciuviene apžiūrėjo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Savivaldybės tarybos nariai Adomas Zamulskis ir Mindaugas Kaunas, traktorių pardavusios įmonės direktorius Večislavas Lomeiko. Kartu pasidžiaugta ir kita proga: Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis seniūnę Simoną Arytę-Lauciuvienę pasveikino neseniai minėto asmeninio jubiliejaus proga.

Savo traktorius iki šiol turėjo tik Žemaičių Kalvarijos, Platelių ir Žlibinų seniūnijos, tačiau naują ir dar su būtiniausiais priedais – frontaliniu krautuvu, kaušu ir sniego peiliu – turi tik Šateikių seniūnija.

Dar praėjusiųjų metų pabaigoje Savivaldybės taryba šiam pirkiniui skyrė 35 tūkst. eurų. Paskelbus viešąjį pirkimą, atsirado ne viena įmonė, siūliusi savo traktorius, konkursą laimėjo UAB „Horo mechanika“, iš kurios traktorius su visais priedais nupirktas už 38,5 tūkst. eurų.

Seniūnė Simona Arytė-Lauciuvienė sakė esanti dėkinga vietiniam ūkininkui Laimonui Sausdravui už konsultacijas įsigyjant traktorių, vienam Aleksandravo ūkininkui (kuris viešintis nepanoro) už padovanotą priekabą, o verslininkui Viktorui Momkui – už padovanotą medieną, iš kurios seniūnijos darbuotojai surentė garažą.

Naujasis traktorius pažymėtas – ant jo užklijuotas Šateikių seniūnijos lipdukas. Jį vairuosiančiam Rimvydui Uzniui padovanoti marškinėliai.

Pristatant pirkinį šventinę nuotaiką kūrė Akvilinos Bertašiūtės vadovaujami mažieji šateikiškiai, susirinkusiuosius nudžiuginę dainele ir šokiu.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.