Rugsėjo 1-ajai – atnaujinta „Ryto“ mokyklos valgykla

2023-08-31

Šiandien, prieš pat naujų mokslo metų pradžią, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis lankėsi „Ryto“ pagrindinėje mokykloje, kur apžiūrėjo atnaujintą valgyklą.

Patalpų remontui, naujai programinei įrangai, virtuvės įrangai, baldams ir kitoms priemonėms įsigyti iš Savivaldybės biudžeto skirta 80 tūkst. eurų. Po beveik pusmetį trukusių darbų valgykla jau paruošta darbui, o maitinimo paslaugą nuo šiol čia organizuos ne samdyta įmonė, o pati mokykla.

„Aišku, iššūkių ir darbo buvo, atsakomybė nemenka, bet valgykla ir jos kolektyvas, kuriame penkios darbuotojos, jau pasirengę darbui. Pirmadienį per vieną pertrauką turėsime pamaitinti 108 pirmokus, per kitą – 96 antrokus. Ir vieni, ir kiti dabar gauna nemokamą maitinimą. Kitos pertraukos – vyresniesiems. Mokslo metus pas mus pradeda 834 moksleiviai. Tikimės, kad maždaug pusė jų valgys valgykloje. Ir, žinoma, mokytojai“, – kalbėjo „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas.

Įstaigos vadovas kartu su pavaduotoju Mariumi Vauru merui Audriui Klišoniui aprodė atliktus darbus. Padaryta daug: atliktas kapitalinis valgyklos lubų remontas, įrengiant ekonomišką LED apšvietimą, atnaujintos sienos, sutvarkytos rūsio patalpos, iš dalies – virtuvė, nupirkta visa virtuvės įranga (išskyrus marmitus, kurie įsigyti kiek anksčiau), atnaujinta santechnika, įsigyti nauji baldai – stalai, kėdės. Prie lango suplanuota įrengti aukštesnį stalą (šis darbas dar laukia), prie jo statyti baro kėdes.

Pasak Stanislovo Ivanausko, vaikai čia laukiami ne tik pavalgyti, bet ir pabūti per laisvą pamoką. Juolab kad veiks ir bufetas, kuriame bus galima įsigyti arbatos, gaiviųjų gėrimų, užkandžių (beje, greito maisto aparato šioje mokykloje atsisakyta).

„Manau, valgykla atrodo puikiai. Už dizainą ačiū mūsų moksleivio mamai Karolinai Gibiežienei. Įranga jau išbandyta, kasos aparatai taip pat veikia, visos darbuotojos apmokytos jais naudotis. Taigi esame pasiruošę darbui – savo bendruomenę skaniai, sveikai, sočiai ir nebrangiai maitinti“, –sakė direktorius.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.