Respublikinė konferencija Plungės specialiojo ugdymo centre „SUP – Supratimas, Ugdymas, Pagalba“

2022-12-09

Besikeičiančios švietimo sistemos nuostatos, kurios sako, kad kiekvienas mokinys turi teisę būti įtrauktas bei įsitraukęs į ugdymo ir ugdymosi procesą ir kad kiekvieno vaiko gebėjimai ir poreikiai yra unikalūs. Atliepiant šias nuostatas, š. m. gruodžio 2 d. Plungės specialiojo ugdyme centre vyko respublikinė konferencija „SUP – Supratimas, Ugdymas, Pagalba“, skirta paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną.

Į konferenciją susirinko apie 100 dalyvių. Susirinkusieji išklausė 12 žodinių pranešimų, taip pat pateikti 9 stendiniai pranešimai. Pranešimus pristatė lektoriai iš visos Lietuvos: Vilniaus, Klaipėdos, Švėkšnos, Akmenės, Telšių ir, žinoma, Plungės.

Konferencijos tikslas – skleisti darbo patirtį, pateikiant inovatyvias idėjas, kaip organizuoti įtraukųjį mokinių, turinčių specialiųjų ugdymo (si) poreikių, formalųjį ir neformalųjį ugdymą, švietimo pagalbą. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę ne tik pasisemti patirties vieni iš kitų, bet ir pristatyti savo veiklas. Kiekvienas dalyvis galėjo rasti atsakymą į jam rūpimus klausimus – kaip užtikrinti įtraukiojo ugdymo principus švietime, kokie universalaus dizaino principai, susipažinta su strategijomis bei dabartine situacija šalyje, pasidalinta praktinėmis formaliojo bei neformaliojo ugdymo praktikų įžvalgomis įtraukiojo ugdymo kontekste.

Plungės specialiojo ugdymo centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.