Rajono tinklinio pirmenybės baigėsi

2013-03-18

     Kovo 9 dieną baigėsi 2013 metų Plungės rajono tinklinio pirmenybės. Šiose pirmenybėse dalyvavo 10 komandų, kurios sužaidė 45 rungtynes. Kovos vyko aktyviai ir atkakliai nuo pirmų teisėjo švilpukų, o šešerios paskutinių dienų rungtynės buvo svarbios visoms komandoms, nes sprendėsi jų galutinė užimama vieta. Paskutinėse rungtynėse buvo išaiškinti ir medalių savininkai.Geriausi žaidėjai

     Jauna ir ambicinga CIONGS komanda privalėjo laimėti paskutines rungtynes  ir tai jai pavyko: laimėdama prieš „Milašaičių verslo“ komandą, užsitikrino bronzos medalius, bet kovoje dėl sidabro 1:3 pralaimėjo „Versmės“ komandai. CIONGS komandai bronzos medaliai buvo įteikti jau trečius metus iš eilės. Versmiškiai, pasiekę šią pergalę, dar galėjo pakovoti ir dėl čempionų vardų, tačiau pernykščiai čempionai – VIKINGO komanda – laimėjo lemiamas rungtynes ir antrus metus iš eilės tapo rajono pirmenybių nugalėtojais. Labai pagirtinai pirmenybėse kovėsi VARNAKALNIO (Grumbliai) komanda ir surinko tiek pat taškų, kaip ir trečią vietą laimėję CIONGS vaikinai. Dėja, „matematiniai“ rezultatų skaičiavimai pirmenybių pabaigoje nebuvo palankūs grumbliškiams, jie tarpusavio kovoje buvo pralaimėję CIONGS komandai ir liko ketvirti.

     Galutinė komandų rikiuotė:
          1 vieta – „Vikingai“,
          2 vieta – „Versmė“,
          3 vieta – „Ciongs“,
          4 vieta – „Varnakalnis“ (Grumbliai),
          5 vieta – „Milašaičių verslas“,
          6 vieta – „Florijonas“,
          7 vieta – „Ekipa“,
          8 vieta – Alsėdžiai,
          9 vieta – „Vakarų baldai“,
          10 vieta – „Plungės Jonis“.

Vikingai Versmė CIONGS

     Pasibaigus pirmenybėms, buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Jais tapo: Algimantas Plaipa („Plungės Jonis“), Linas Gailiūnas („Vakarų baldai“), Julius Svirušis (Alsėdžiai), Andrius Bagdonavičius („Ekipa“), Remigijus Vaičius („Florijonas“), Darius Radavičius („Milašaičių verslas“), Gediminas Rimkus („Varnakalnis“, Grumbliai), Žygimantas Turčinskas („Ciongs“), Mindaugas Laurinaitis („Versmė“), Darius Gabalis („Vikingai“).

     Nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė varžybų vyr. teisėjas Aloyzas Damulis bei Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas. Padėkota dalyvavusioms komandoms, visiems aistruoliams, kurie stebėjo ir palaikė žaidėjus. Komandos buvo pakviestos nepamiršti tinklinio ir vasarą bei žaisti jį ir atvirose aikštelėse.

Klubas „Versmė“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.