Prestižiniai teatro apdovanojimai – teatro „Saula“ režisieriams

2018-03-26
Tarptautinės teatro dienos proga Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Lietuvos mėgėjų teatrų asociacija teikia prestižinius respublikinius apdovanojimus „Tegyvuoja teatras“. Kovo 24 d. Molėtų rajono Alantos miestelyje buvo išdalyti jau tryliktieji apdovanojimai, kurių tikslas – pagerbti ryškiausius šalies mėgėjų teatrų kūrėjus ir svarbiausius teatrinius procesus.

Devyniose garbingose apdovanojimo kategorijose Plungės kultūros centro teatro „Saula“ vadovai Sigita Matulienė ir Romas Matulis buvo nominuoti net trijose nominacijose. Mūsų teatro kūrėjams įteikti du apdovanojimo „Tegyvuoja teatras“ diplomai: už geriausiai vykdomą kultūrinės edukacijos projektą „Atviras teatras 24“ ir diplomas „Ryškiausi šalies teatro režisieriai“. O nominacija ,,Tegyvuoja teatras“, laureato diplomas ir skulptūrėlė įteikta už geriausią vaikišką spektaklį, sukurtą interpretuojant užsienio autorių dramaturgiją.

Teatro „Saula“ vadovai ir aktoriai džiaugiasi reikšmingais jų veiklos įvertinimais ir tai, kad Plungė turi tokias išskirtinai reikšmingas teatro tradicijas.

 

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.