Prasideda švaros akcija „Darom 2016“

2016-04-01

        Nuo 2008 metų aplinkosauginė akcija DAROM Lietuvoje, o kartu ir mūsų rajone, aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones kviečia tapti savanoriais ir prisidėti tvarkant viešąsias erdves.

        DAROM tikslas – ne tik surinkti atliekas, šiukšles ir padaryti Lietuvą švaresnę. Kartu skatinamas bendruomeniškumas, savanorystė ir atsakomybė. „Pradėkime nuo savęs!” – tai galėtų būti nauju akcijos „Darom“ šūkiu. Jis galėtų tapti raginimu kiekvienam iš mūsų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimynus ir draugus. Juk geras pavyzdys – užkrečiamas. Būtent geri pavyzdžiai ir geri rezultatai lėmė, kad ši akcija Lietuvoje gyvuoja.

        Balandžio 7 – 14 dienomis kviečiame visus aktyvius, draugiškus ir atsakingus žmones tapti savanoriais ir prisidėti, tvarkant mūsų gimtąjį kraštą. Kviečiame švarinimosi talkoje dalyvauti visus piliečius – ir darželinukus, ir garbaus amžiaus senjorus. Šią puikią idėją turime palaikyti ir puoselėti visi. Ačiū už Jūsų supratimą ir pagarbą gamtai, nes tik mes visi ją galime išsaugoti.

        Akcijoje taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti savivaldybės į staigas, organizacijas (mokyklas, kaimo ir miesto bendruomenes, jaunimo organizacijas) – visus Plungės rajono gyventojus.

        Akcijos metu rinkdami šiukšles – jas rūšiuokite.

        Talkininkai visais klausimais, susijusiais su akcija, gali kreiptis į vietos seniūnijos seniūną.

 

Edita Lydienė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.