„Popietė su meru“

2015-02-04

       Š. m. sausio 8 dieną vykusių jaunimo reikalų tarybų mokymų metu jaunimo organizacijų lyderiai pageidavo, kad kartą per mėnesį vyktų susitikimai su Savivaldybės valdžia. Šie susitikimai pavadinti „Popietė su meru“.

       Paskutinį sausio penktadienį, sausio 30-ą, Plungės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje įvyko pirmoji jaunimo atstovų ir rajono valdžios diskusija. Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, Administracijos direktorius Albertas Krauleidis, savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė, jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, Plungės atviro jaunimo centro direktorė Uršulė Stonkutė. Į susitikimą susirinko  savivaldybės mokyklų, jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų bei klubų atstovai: „Saulės“ ir Platelių gimnazijų, Senamiesčio mokyklos, Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos, NVO „Krantas“, jaunimo klubo „Siekis“ nariai.

       Susitikimo metu aptarėme jaunimo organizacijoms kylančius klausimus. Tai Jaunimo veiklos programos ir Plungės atviro jaunimo centro didesnis finansavimas, skirtas jaunimo veikloms, miestelių mokinių problemos jų mokyklose, nelankstūs autobusų grafikai ir kt. Jaunimas domėjosi ir atliekų rūšiavimu mokyklose, skundėsi valgyklų maistu bei kokybe, teikė pasiūlymus valdžai dėl patrauklesnio Plungės įvaizdžio kūrimo, dėl patalpų skyrimo jaunimo organizacijoms renginiams, mokymams, konferencijoms rengti. 

       Labai džiaugiamės, kad sulaukėme mero, jo pavaduotojo ir Administracijos direktoriaus dėmesio ir galėjome diskutuoti daugiau nei 2 valandas. Tikimės, kad tokie susitikimai padės išgirsti ir jaunų žmonių nuomonę.

 

Laukiame kito mūsų susitikimo
Senamiesčio mokyklos mokinių tarybos pirmininkas ir
NVO „Krantas“ narys
Modestas Šaltupis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.