Plungiškiai dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Prancūzijoje

2015-07-21

Bendra Klaipėdos KM ir Plungės SRC krepšinio komanda 

         Klaipėdos krepšinio mokyklos penkiolikmečių komanda, pasistiprinusi 4 žaidėjais iš Plungės SRC, dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Prancūzijoje.

       Atvykę į turnyrą, klaipėdiečiai dar turėjo poilsio dieną, kad atsigautų  po ilgos kelionės. Poilsio metu žaidėjai aplankė kurortinį miestelį, pasimaudė vandenyne, pailsėjo.

       Antrą dieną prasidėjo turnyro kovos. Pirmosiose rungtynėse Klaipėdos KM komanda rungtyniavo prieš Balstogės (Bialystok) komandą iš Lenkijos ir įveikė ją rezultatu 37:34. Antrosiose rungtynėse Klaipėdos KM 47:20 įveikė WIDAD GHRISS komandą iš Alžyro.

       Antrą turnyro dieną laukė rungtynės su turnyro favoritais UNION NANTES METROPOLE BASKET komanda. Rungtynes laimėjo Nantes rinktinė 51:24, bet mūsų komanda jau buvo užsitikrinusi vietą pusfinalyje.

       Pusfinalyje Klaipėdos KM susitiko su turnyro šeimininkų komanda ERDRE BASKET CLUB, kuri šiais metais tapo savo regiono čempione. Po atkaklios kovos Klaipėdos komanda iškovojo pergalę rezultatu 35:26 ir pateko į turnyro finalą.

       Finale susitiko su Nantes klubo rinktine ir pralaimėjo jai 38:59. Tad klaipėdiečiai iškovojo 2-ą vietą turnyre ir pasipuošė sidabro medaliais.

       Viso turnyro geriausiu žaidėju buvo pripažintas mūsų komandos narys  Andrius Skvarčinskas. Dar Klaipėdos komandai atstovavo: Vygantas Laurinavičius, Vainoras Matiukas, Donatas Kerpė, Nojus Auškalnis, Alanas Urbonas, Marius Petruševičius, Lukas Gureckas, Aurimas Mockevičius, Paulius Lankutis, Edvinas Juodkus, Pijus Stonkus. Komandos treneriai – Laimonas Šapkauskas (Klaipėdos KM) ir Eugenijus Timofejevas (Plungės SRC).

       Grįždama namo komanda dar apsilankė Paryžiuje!

 

Eugenijus Timofejevas 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.