Plungės visuomenė neliko abejinga sveikos gyvensenos mokytojo J. Dapšausko patarimams

2014-10-10

 

       Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biure spalio 8-ą lankėsi Juozas Dapšauskas, 2013-ųjų – Sveikatingumo metų iniciatorius, Sveikatos bangos sąjūdžio dešimtmečio puoselėtojas ir knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius, publicistas, susitikimų-diskusijų vedėjas, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos aktyvus dalyvis.

       Sveikos gyvensenos mokytojas ir iniciatorius J. Dapšauskas susitikimuose su „Saulės“ gimnazijos, Technologijų ir verslo mokyklos vyresniaisiais mokiniais ragino nepakliūti į tabako ir alkoholio kompanijų vergystę, kuo aktyviau leisti laisvalaikį, domėtis sveika gyvensena ir būti laimingiems, kuriant sveiką ateitį. Susitikimų metu mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijose ir svečiui pateikė daug klausimų.

       Susitikimas, kuris buvo skirtas Plungės visuomenei, nustebino gausiu susidomėjusiųjų skaičiumi. Visuomenės sveikatos biuro salėje neliko nė vienos laisvos vietos. J. Dapšauskas dalijosi savo patirtimi, pasakojo apie visuminę žmogaus sveikatą. Susitikime dalyvavę plungiškiai labiausiai domėjosi sveika mityba, fiziniu aktyvumu, dvasine darna.        

       Nuoširdžiai džiaugiamės ir visiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą.

 

VSB inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.