Plungės viešoji biblioteka kviečia į kūrybinį vakarą su menininke Dalia Gud

2019-02-08

2019 m. vasario 13 d. 17.30 val. Plungės viešoji biblioteka (Parko g. 7) kviečia į kūrybinį vakarą su menininke Dalia Gud.

Šventojo Valentino dienos išvakarėse autorė pristatys fotografijų parodą „Žvilgsnis be kampų“ iš ciklo „Pozuoja gamta”. Visose fotografijose pozuoja Gamta, ir jaučiamas pagarbus autorės prisilietimas smalsiu ir tyrinėjančiu žvilgsniu prie mus supančio Pasaulio. Savo fotografijomis ji neslepia, kad gėrisi šiuo natūraliu Grožiu. Šv. Valentino dienos išvakarėse autorė kviečia jaukaus pokalbio apie Meilę, paskanauti žolelių arbatų, pasmaližauti, pajuokauti, pažaisti ir gerai praleisti LAIKč„ KARTU.

Dalia Gud – aktyvi, atkakli, moderni menininkė, pasaulietiška moteris, tikra grynakraujė žemaitė. Yra įvairiausių projektų, tapybos ir fotografijos plenerų, visuomeninių renginių dalyvė ir organizatorė, gamtininkė, sodininkė, žygių dalyvė, rašo eiles, kuria tekstus dainoms, pradėjo savo pirmą knygą, kuria scenarijus renginiams, vaidinimams. Šiems, 2019 metams, sukūrė ir pristato autorinėmis fotografijomis iliustruotą stalo kalendorių, kuriame pozuoja jos auginamos Rožės ir geram rytui nuteikia motyvuojančios mintys ir spalvos.

„Taip, taip – aš vis dar skubu, lekiu, einu, šoku, tapau, fotografuoju…ir..ir… Ir vis bandau DAUG spėti ir džiaugtis Gyvenimu! Pasidalinkime geromis emocijomis ir šypsenomis. Šventojo Valentino išvakarėse pasidžiaukime bendravimu ir dėmesiu vienas kitam.“ Dalia Gud.

 

Bibliotekos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.