Plungės tinklininkės tarp keturių pajėgiausių komandų

2024-06-03

Gegužės mėnesį Kaune finalinėmis varžybomis baigėsi 2023–2024 m. Lietuvos vaikų mergaičių U-12 tinklinio čempionatas. Jame dėl prizinių vietų kovojo Aloyzo Damulio treniruojama Plungės SRC mergaičių tinklinio komanda.

Šio sezono čempionate dalyvavo 18 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Plungės SRC rungtyniavo „A“ pogrupyje ir pasibaigus reguliariajam sezonui, pogrupyje per 8 žaistas rungtynes iškovojo šešias pergales ir tik kartus pralaimėjo. Pogrupyje Plungės tinklininkės užėmė trečiąją vietą.

Atkrintamųjų varžybų etape, kuriame sprendėsi, kurios komandos tęs kovas dėl medalių, Plungės SRC komandos varžove aštunfinalyje buvo „B“ pogrupyje 6-ąją vietą užėmusi Indrės Sorokaitės Tinklinio Akademija Blue komanda. Šią komandą plungiškės nugalėjo 2:0 ir pateko į ketvirtfinalio etapą. Ketvirtfinalyje A. Damulio vadovaujama komanda įveikė Kauno SM „Startas“-1 komandą rezultatu 2:0 ir pasiekė čempionato pusfinalį.

Kaune vykusiame finaliniame etape dėl patekimo į finalą plungiškių varžove buvo Palangos SC-2 komanda. Varžovėms pralaimėta 0:2. Kovoje dėl trečiosios vietos plungiškės nusileido Kauno ISTA Black komandai rezultatu 0:2. Galutinėje čempionato rikiuotėje Plungės SRC tarp 18 komandų užėmė ketvirtąją vietą. Čempionato nugalėtoja tapo Palangos SC-2 komanda, antrąją vietą užėmė Palangos SC-1. Geriausia komandos žaidėja Plungės SRC komandoje išrinkta Gabija Budrytė.

Plungės SRC inf.

Plungės tinklininkės
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.