Plungės stalo teniso naujienos ir kvietimas išmėginti savo jėgas

2019-03-15

Plungės stalo teniso mėgėjų sezonas artėja į pabaigą. Kaip įprasta, finišuosime vis daugiau dalyvių sulaukiančiais rajono čempionatais.  

Lietuvos čempionatai.

Rajono garbę Lietuvos čempionato lygose gina septynios komandos, susibūrusios Plungės stalo teniso klube „Žemaite“. Komandos baigia pasirodymus, ir rezultatai tikrai neprasti, netgi geresni nei planuota. Pasibaigusiame II lygos čempionate mūsų geriausia komanda, vedama plateliškio Deivido Razgaus, iškovojo 15-16 vietas tarp 24 komandų. Antra komanda, vedama kapitono Stanislovo Ivanausko, III lygoje iškovojo 17-18 vietas. Dar nesibaigė kovos IV lygoje, ir galutinė Žydrūno Jankausko komandos vieta paaiškės tik kovo paskutinėmis dienomis. Regionų A lygoje tarp 48 komandų Leono Pečkausko stalo vadovaujami tenisininkai galutinėje rikiuotėje – 21-24,  o Arūno Juozo Auškalnio komanda – 33-36 vietose. Sigito Genučio ir Viliaus Jankausko komandos dar nebaigė savo turnyrų, rikiuojasi viršutinėje lentelės dakyje, o Viliaus Jankausko komanda dar turi galimybių pakovoti dėl kelialapio į aukštesnę lygą.

 Plungės čempionatai

Tarp stalo teniso mėgėjų daug tokių, kurie dar neišbandė jėgų jokiose oficialiose varžybose. Vieni manydami, kad per menki įgūdžiai, kiti manydami, kad jau ne tas amžius pradėti sportuoti, kiti net nežino apie tokią galimybę – parungtyniauti Plungėje organizuojamose varžybose. Plungės stalo teniso klubo “Žemaite” organizuojamų varžybų dalyvių patirtis rodo, – galimybių yra bet kokio pasirengimo lygio mėgėjams.

Taigi, esate kviečiami:

–       2019-03-30 į Plungės mėgėjų (C lyga) čempionatą. Mėgėjų čempionate neleidžiama dalyvauti stalo tenisininkams, kurie yra reitinguoti Lietuvos stalo teniso asociasijos (LSTA) reitinge – t. y. nebus žaidėjų, kurie rungtyniauja lygų čempionatuose. Šiais metais nedalyvaus ne tik pernykštis C lygos čempionas Vilius Jankauskas, bet ir kiti prizininkai – jie turi LSTA reitingus. Nugalėtojo vardo negins ir jaunučių grupės 2018 m. čempionas plungiškis Rokas Mačernius. Jis, kaip ir vicečempionas alsėdiškis Laurynas Bumblys, galės varžytis dėl apdovanojimų jaunių grupėje. Tradiciškai sėkmingai C lygoje rungtyniauja ir stalo tenisininkės merginos bei moterys – čia joms gera repeticija prieš merginų, moterų čempionatą.

–       2019-03-16 stalo teniso vyrų dvejetų ir mišrių dvejetų čempionatas. Gali atvykti ir dalyvauti visi norintys Plungės rajono gyventojai. Kaip rodo patirtis, porininkus stalo teniso varžyboms galima susirasti ir betarpiškai prieš varžybas. Tikras iššūkis ir naujovė – mišrių dvejetų varžybos. Neabejotina, kad daugelis stipriausių žaidėjų varžysis vyrų dvejetų rungtyje, tad mišrių dvejetų čempionato rezultatų proguoziti neįmanoma.

–        2019-03-23 visi bet kokio pajėgumo stalo tenisininkai turi galimybę padaryti generalinę repeticiją prieš C lygos čempionatą,  tereikia sudalyvauti šeštadieniniame treniruočių turnyre. Jo pradžia – 18.00 val.

                

Išsamesnė informacija – skelbimuose bei facebook’o puslapyje Plungės STK Žemaite.

 

Klubo “Žemaite” pirmininko pavaduotojas Arūnas Juozas Auškalnis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.