Plungės „Saulės“ gimnazijoje – atkurtos Lietuvos 100 – metis!

2018-02-19


         „Saulės“ 20-ąjį gimtadienį švenčiantys gimnazistai jubiliejinę Vasario 16-ą pasitiko įvairiomis veiklomis. Šventinėse klasių valandėlėse  paminėti istoriniai faktai, šiandienės Lietuvos aktualijos,  pasidžiaugta 100-mečio jaunimo pasiekimais, mokslo ir meno laimėjimais. Plevenančių trispalvių fone padaryta gimnazijos bendruomenės šimtmečio fotonuotrauka, įtvirtinanti mūsų bendrystę ir vienybę.  

        III – IV klasių gimnazistai  organizavo konferenciją „Literatūra – vertybinės jungtys ir dialogai”, kurią pradėjo 1918 m. Vasario 16-osios įvykius atspindinčia menine-istorine kompozicija. Konferencijoje išgirdome prasmingas ir akademines gimnazistų įžvalgas apie asmenybių, istorijos ir literatūros poveikį žmogaus tautinio sąmoningumo, savivertės ir  patriotiškumo ugdymuisi.  

        „Tautiškos giesmės“ įkvėpti gimnazistai išreiškė nuomonę apie tai, kas jiems yra Tėvynė, ką reiškia atkurtos Lietuvos jubiliejus. Savo mintis pateikė ir saviraiškos projekte ,,Gimnazistų akrostichai  Lietuvai”.

         Puošdami gimnaziją, I – II klasių mokiniai kūrybinėse dirbtuvėse kūrė tautinės trispalvės  žiedus,  įprasminančius Lietuvos būtį. 100–mečio kartos gimnazistai turėjo progą pajusti širdimi jubiliejaus prasmę, susimąstyti apie  laisvės reikšmę ir atsakomybę už ją.

         Tegul žydi Lietuvos laisvė!

 

Plungės „Saulės” gimnazijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.