Plungės rajonas įspūdingai pristatytas parodoje ADVENTUR 2017 (nuotraukos)

2017-01-25


 

       Plungės rajonas pristatytas 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2017, kuri vyko sausio 20–22 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

       „Šiais metais pranešime Lietuvai, kad Plungės miestui 2017-ieji metai – jubiliejiniai: miestui prieš 225 metus suteiktos Magdeburgo teisės ir prieš 450 metų Plungės (tiksliau – Plungėnų) gyvenvietė pirmą kartą paminėta istoriniuose šaltiniuose. Visus pakviesime į šventinius renginius“, – sakė Audrius Klišonis, Plungės rajono savivaldybės meras.

       Parodoje pristatyta Plungės rajono kraštovaizdžio, paveldo, gamtos įvairovė. Parodos lankytojai buvo kviečiami pažaisti edukacinių žaidimų. Buvo dalijama įvairios informacijos, žemėlapių, lankstinukų, suvenyrų, o visi susidomėję buvo kviečiami apsilankyti savo svetingumu ir grožiu garsėjančiame Plungės krašte.  

       Stende tris parodos dienas apie Plungės rajoną visiems besidomintiems vietiniu turizmu pasakojo Plungės rajono savivaldybės merijos, Turizmo informacijos centro, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai. Savo talentus pristatė žymūs iš Plungės krašto kilę kultūros ir meno žmonės, koncertuos rajono saviveiklininkai.

       Dėkojame Plungės krašto bendruomenėms, kurių dėka stendą aplankę svečiai galėjo paragauti įvairaus skonio tradicinių žemaitiškų patiekalų.


Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.