Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos auklėtinių pasiekimai

2017-04-10


Meno mokyklos šokėjų tarptautinė sėkmė Suvalkuose

Balandžio 1 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos 48 Choreografijos skyriaus 3, 4, 5, 6 klasių moksleiviai su savo mokytojais svečiavosi kaimyninėje Lenkijoje. Jie dalyvavo tarptautiniame šokio festivalyje – konkurse ,,Baltic Amber Spring Suvalki 2017“ Suvalkuose.

Festivalyje – konkurse dalyvavo gausus būrys dalyvių ir iš viso buvo sušokta 140 šokių. Džiugu, kad vertinimo komisija šioje gausybėje pastebėjo plungiškių šokėjų pasirodymus ir juos aukštai įvertino. Merginų šokių grupės, vadovaujamos vyr. mokyt. Aidos Brazdeikienės,  pašoktas šokis ,,Pakrėstinukė“ laimėjo pirmą vietą. Mokyt. metod. Loretos Vaitkutės ugdomos 3 kl. balerinos su šokiu ,,Saldi svaja“, 4 kl. balerinos su šokiu ,,Humoreska“ ir 6 kl. balerinos su šokiu ,,Poema“ laimėjo antras vietas. Mokyt. metod. Giedriaus Zaborskio 5 kl. mokinių atliekamas ,,Šventinis valsas“, mokyt. metod. Loretos Vaitkutės 3 kl.- ,,Mėnesiena“, 4 kl.- ,,Serenada“ ir 6 kl. – ,,Gabrieliaus obojus“ bei vyr. mokyt. Aidos Brazdeikienės merginų šokių grupės pašoktas šokis ,,Šešėlių pieva“ laimėjo trečias vietas.

Po festivalio- konkurso vaikai pramogavo naujame Suvalkų vandens atrakcionų parke ir kupini įspūdžių grįžo į gimtą Plungę.

Nuotraukose Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos šokėjai tarptautiniame šokio festivalyje- konkurse ,,Baltic Amber Spring Suvalki 2017“ Suvalkuose, Lenkijoje

 

Sėkmingas pianistų pasirodymas Mažeikiuose

Balandžio 1 dieną visas būrys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyriaus moksleivių ir jų mokytojų vyko į Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklą. Ten jau šeštą kartą vyko jaunųjų pianistų konkursas „Lietuviškos muzikos labirintais“. Šiais metais konkurse varžėsi virš 70 Žemaitijos krašto jaunųjų fortepijoninės muzikos mylėtojų iš įvairiausių regiono miestų  ir miestelių.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pianistai pasirodė puikiai ir pelnė ne tik laureatų diplomus, bet ir įvairias nominacijas.  A grupėje 1 vietos laureate tapo Akvilė Rimkutė (mokyt. metod. Aliona Alminienė). 2 vieta pasidalijo Roberta Norvilaitė (moyt. metod. Jūratė Jonauskienė) ir Paulina Šatkauskytė (mokyt. metod. Aliona Alminienė), o 3 vietą pelnė Saulė Turčinskaitė (mokyt. metod. Romena Bernotienė). Be to, Robertai Norvilaitei atiteko ir speciali nominacija už techniškiausiai atliktą kūrinį.

B grupėje 2 vietos laureato diplomu ir specialia nominacija už artistiškumą bei interpretaciją apdovanotas Henrikas Raibužis (mokyt. metod. Daiva Šimkienė), o 3 vietos laureate tapo Rugilė Jurevičiutė (mokyt. metod. Judita Stankutė).

C grupėje 1 vietos laureato diplomą ir nominaciją už geriausiai atliktą lietuvišką pjesę iškovojo Martynas Vilnius (mokyt. metod. Romena Bernotienė). Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyriaus mokytoja metodininkė Aliona Alminienė buvo pakviesta ir dalyvavo konkurso „Lietuviškos muzikos labirintais“ vertinimo komisijos darbe.

Jaunieji Plungės pianistai iš konkurso Mažeikiuose grįžo apdovanoti, įvertinti ir pakilios nuotaikos.

Nuotraukose  akimirkos iš konkurso

Šaunieji akordeonistai

Kas antrą pavasarį Vilniuje vyksta tarptautinis akordeonistų konkursas VILNIUS 2017, kuris Lietuvos akordeonistų asociacijos bei LMTA iniciatyva rengiamas nuo 1994 metų. Į konkursą suvažiuoja talentingi jaunieji atlikėjai, perėję atrankas regionuose. Dalyviai pagal amžių ir pasirinktą atlikimo žanrą skirstomi į 12 kategorijų: solistai, įvairiausių sudėčių ansambliai bei orkestrai. Tai muzikinė šventė, skirta skatinti jaunosios kartos akordeonistų kultūrinį aktyvumą, pripažinti jų pasiekimus bei pagerbti prasmingą mokytojo indėlį, ugdant talentingą jaunimą.

Šį pavasarį, balandžio 1 d., vykusio akordeonistų konkurso VILNIUS 2017 respublikinį turą pasiekė ir, įveikęs 19 varžovų A kategorijoje, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos antrokas Elijus Danilevičius  tapo respublikinio turo antros vietos laureatu. Elijų groti akordeonu moko mokytoja metodininkė Laima Jundulienė, kuri taip pat dalyvavo tarptautinio akordeonistų konkurso VILNIUS 2017 J kategorijos vertinimo komisijoje ir vertino ansamblių pasirodymus. 

O Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos akordeonistų orkestras, vadovaujamas mokytojos metodininkės Ligitos Veniulienės, įveikęs visus atrankinius turus, tapo tarptautinio akordeonistų konkurso VILNIUS 2017 pirmos vietos laureatu orkestrų kategorijoje. Kolektyvas turėjo paruošti 25 minučių trukmės įvairių stilių muzikinę programą, kurią vertino tarptautinė vertinimo komisija, susidedanti iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Bosnijos ir Hercegovinos atstovų. O varžytis teko su kolektyvais iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos.  

Nuotraukose:
– Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos akordeono klasės antrokas, respublikinio jaunųjų akordeonistų konkurso VILNIUS 2017 antros vietos laureatas Elijus Danilevičius
– Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos akordeonistų orkestras, tarptautinio akordeonistų konkurso VILNIUS 2017 pirmos vietos laureatas su savo vadove Ligita Veniuliene
 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.