Plungės miesto švara – mūsų rankose

2017-07-12

  Plungės rajono savivaldybė kartu su UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ stengiasi, kaip įmanoma inovatyviau tvarkytis su atliekomis, siekiama, kad jos neterštų aplinkos, konteineriai neužgožtų gamtovaizdžio. Parengta projektinė dokumentacija Plungės miesto daugiabučių namų komunalinių atliekų konteinerių aikšteles rekonstruoti į pusiau požemines. Bet, norint gyventi švariai, vien infrastruktūros ar taisyklių nepakanka, – reikia stengtis visiems.

  Plungės rajono savivaldybės daugiabučių namų konteinerių aikštelėse neretai atliekos, atliekų maišai  paliekami tiesiog prie konteinerių. Dažniausiai gyventojai taip elgiasi siekdami gerų tikslų – maisto atliekas palieka benamiams gyvūnams. Tačiau pasekmės yra neigiamos – privilioti gyvūnai su savimi atsineša ir įvairiausias ligas, kuriomis gali užsikrėsti daugiabučių namų kiemuose žaidžiantys vaikai. Kitas neigiamas aspektas – gyvūnai, o ypač paukščiai, prie konteinerių paliktas atliekas iškapsto ir išnešioja po kiemus, taip šiukšlindami aplinką.

  Prašome atliekas mesti į atitinkamus konteinerius, o išmetus šiukšles – uždaryti konteinerius. Būkime pilietiški ir pamokykime vieni kitus elgtis atsakingai. Tokiu būdu daugiabučių konteinerių aikštelės ir kiemai bus švarūs.

  Plungės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklės skelbiamos tinklalapyje www.plunge.lt, veiklos srityje „Aplinkosauga“.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos ir

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.