Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis ŽIRGINĖLIAI atstovavo Lietuvai tarptautiniame šokių festivalyje Turkijoje

2018-05-07

 

 

Balandžio 14 – 26 d. vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis „Žirginėliai“ dalyvavo 40 – ajame tarptautiniame šokių festivalyje Bursoje.

Šokių festivalis organizuojamas Turkijos Respublikos įkūrėjo Mustafa Kemal Ataturk garbei balandžio 23 dieną. Vaikų šokių festivalį organizuoja nacionalinė Turkijos televizija (TRT) nuo 1979 m. Visi koncertai tiesiogiai filmuojami ir tansliuojami per televiziją. Šiemet festivalyje dalyvavo šokių kolektyvai net iš 40 pasaulio šalių. Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ (vadovė S. Kazlauskytė, baletmeisterė E. Norkevičiūtė – Novoruckienė) didžiuojasi galimybe atstovauti Lietuvai ir Plungės miestui tarptautiniame šokių festivalyje.

Kolektyvas turėjo išskirtinę galimybę pamatyti ne tik skirtingas pasaulio šalių kultūras, tradicijas, šokius, bet visi ansamblio nariai kartu su vadovėmis  turėjo progą nuvykti  į Turkijos sostinę Ankarą. Čia jų laukė keturi svarbūs susitikimai su Turkijos Prezidentu, Ministru Pirmininku, TRT generaliniu direktoriumi bei Asamblėjos prezidentu ir didysis koncertas Turkijos Prezidento Ardogano prezidentiniuose rūmuose; susitikimas ir vakarienė su Turkijos konsulu Bursoje.

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.