Plungės kultūros centro kamerinis choras švenčia kūrybinės veiklos 30-metį

2015-11-19
       Plungės kultūros centro kamerinis choras, kuriam vadovauja Alfonsas Vildžiūnas, lapkričio 22 dieną minės solidžią kūrybinės veiklos sukaktį. Koncertas, kurio pavadinimas ,,Dainų dainelės“, bus išskirtinis, nes jo metu specialiai šiai progai skirtą programą pristatys ne  tik Kultūros centro kamerinis choras, bet ir koncerto svečiai: Rita Urniežienė (sopranas), Aušra Valentienė (fortepijonas), Viktoras Timašiovas (gitara) ir Martyna Domarkaitė (smuikas).

 

       Didžioji dalis choristų – tai žmonės, turintys muzikinį išsilavinimą, kultūros ir švietimo darbuotojai. Choro repertuarą sudaro įvairių epochų ir stilių bažnytinė bei pasaulietinė  muzika. Kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose respublikiniuose renginiuose, šventėse, festivaliuose, konkursuose. Jis – visų pasaulio lietuvių dainų švenčių bei Baltijos šalių dainų švenčių dalyvis. Choras koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse. Visuose konkursuose ir festivaliuose pelnyti puikūs įvertinimai, o gausūs klausytojų aplodismentai – įkvėpimas choristams ir vadovams kurti, ieškoti ir siekti tolimesnių žiūrovų simpatijų ir profesionalų įvertinimo.

 

       Plungės kultūros centras ir net 30 metų Kultūros centre sėkmingai kūrybinę veiklą vykdantis kamerinis choras ir choro vadovas Alfonsas Vildžiūnas kviečia lapkričio 22 d. 16 val. pabūti kartu ir išskirtinės muzikos vakare paminėti kolektyvo jubiliejų.

 

 

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.