Plungės kultūros centro Eglės baleto studijai – jau 1-eri

2016-05-31

 

 

       Gegužės 25 ir 27 dienomis Plungės kultūros centre vyko atviros Eglės baleto studijos, kuriai vadovauja profesionali savo srities specialistė Eglė Norkevičiutė –  Novoruckienė, pamokos ir atsiskaitymai studiją lankančių vaikų tėveliams bei studijos gerbėjams. Plungės kultūros centro baleto studijos vieni pagrindinių tikslų yra išmokyti vaikus klasikinio šokio ir baleto pagrindų, taisyklingos laikysenos, ugdyti vaikų ir jaunimo meilę šokiui.

       Baleto studija aktyviai dalyvavo įvairiuose Plungės kultūros centro organizuojamuose projektuose, pristatė išskirtinius pasirodymus tradiciniuose ir didelio visuomenės dėmesio sulaukusiuose renginiuose, tokiuose kaip tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis – kūrybinė laboratorija ,,Mažoji Melpomenė“, vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio ,,Žirginėliai“ ir Eglės baleto studijos koncerte ,,Supinkim šeimos vainiką“ bei kituose. Dalyvavo tarptautiniame baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje – konkurse ,,Allegro 2015“ ir pelnė 1 vietą. Ateityje kolektyvas kvies į savo solinius koncertus bei baleto spektaklius.

       Didžiuojamės, kad Plungės kultūros centre veikia profesionali baleto mokykla. Priėmimai į studiją vis dar vyksta, tad kviečiame įsilieti į aktyvią Eglės baleto studijos veiklą.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.