Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis švenčia garbingą jubiliejų

2015-01-06 

 

       Sausio 2 dieną į Plungės kultūros centrą rinkosi gausybė garbingų svečių, kurie atvyko į popietę, skirtą paminėti Plungės kultūros centro direktoriaus Romo Matulio 50-ies metų jubiliejaus. Romas Matulis – žinomas šalies kultūros vadybininkas, kultūros politikas, kūrėjas ir pedagogas. Jis vadovauja ne tik Plungės kultūros centrui, bet yra ir Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, vieno geriausio šalyje teatro  „Saula“ režisierius. Jis – LR kultūros ministerijos Kultūros centrų tarybos narys, Lietuvos mėgėjų meno plėtros koordinavimo tarybos narys, Lietuvos liaudies kultūros centro teatro žanro ekspertų grupės narys, Plungės rajono savivaldybės kultūros reikalų tarybos pirmininkas, Plungės rajono kultūros rėmimo programos ekspertas, Plungės  „Rotary“ klubo narys, daugelio mokslinių,  metodinių straipsnių, knygų autorius ir bendraautorius, seminarų lektorius, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokymo programų ekspertas, Klaipėdos valstybinės kolegijos baigiamųjų studentų darbų vadovas, recenzentas ir kvalifikacinės komisijos pirmininkas, nuo 2012 metų – Klaipėdos universiteto docentas, daugelio spektaklių ir meno projektų režisierius ir iniciatorius.

       Už aktyvią  kūrybinę  veiklą, rengiamus ir vykdomus edukacinius projektus, kultūros ir meno kūrimą, svarbių idėjų inicijavimą, strategines vadybines inovacijas Romas Matulis pripažintas geriausiu apskrities kultūros darbuotoju, apdovanotas dviem LR kultūros ministerijos premijomis ir garbės ženklu  „Nešk savo šviesą ir tikėk“,  daugeliu kitų svarbių apdovanojimų. Tai tik keletas svarbiausių faktų iš dabartinės kultūros kūrėjo, menininko, pedagogo, kultūros vadybininko, stratego ir kultūros politiko Romo Matulio veiklos.

       Popietės metu jubiliatą sveikino LR kultūros viceministrė Agneta Lobačevskytė, Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Irena Seliukaitė, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, Administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Lietuvos kultūros centrų asociacijos viceprezidentė Diana Budreikaitė, Lietuvos liaudies kultūros centro Regionų poskyrio vadovė Inga Kriščiūnienė, kultūros centrų direktoriai iš Joniškio, Utenos, Molėtų, Lazdijų, Gelgaudiškio, Skuodo, Vilkaviškio, Nevarėnų ir kitų miestų. Šilčiausius sveikinimus išsakė ir Plungės kultūros centro darbuotojai, teatro  „Saula“ aktoriai, Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė, Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas bei kiti kolegos, draugai ir bičiuliai.

       Džiaugiamės ir vertiname galimybę dirbti šalia ypatingo žmogaus, apie kurio nuopelnus galėtume kalbėti ir kalbėti. Didžiuojamės, kad Romas Matulis savo darbais puoselėja ir skleidžia kultūrą ne tik Plungėje, Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, taip rodydamas pavyzdį kiekvienam iš mūsų. Linkime neišsenkančio entuziazmo, energijos ir tokio pat stipraus užsidegimo kasdienėje veikloje.

Plungės kultūros centro informacija

Romualdo Lukošiaus nuotraukos


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.