Plungės kultūros centre paminėta Tarptautinė kultūros diena

2017-04-18


Balandžio 13 dieną Plungės kultūros centras kvietė į pavasariškai spalvingą koncertą, skirtą artėjančiai Kultūros dienai paminėti, kuriame išskirtinius savo pasirodymus dovanojo Kultūros centro kolektyvai: ,Eglės baleto studija, ,,Žirginėliai“, ,,Hello“, ,,Hera“, ,,Mažasis Suvartukas“, ,,Menadė“, ,,Suvartukas“, pučiamųjų instrumentų orkestras ir merginų choreografinė grupė. Koncerto metu buvo trumpai apžvelgtas praėjusio Plungės kultūros centro veiklos sezono tarpsnis ir meno kolektyvų išskirtiniai laimėjimai, kurių dėka Plungės miesto vardas garsiai skambėjo ne tik įvairiuose Lietuvos miestuose, bet ir kitose šalyse.

Sveikinimo žodžius Tarptautinės kultūros dienos proga tarė Seimo nariai Jonas Varkalys, Jurgis Razma, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Lietuvos kultūros centų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis. Kasmet Plungės kultūros centras, minėdamas Tarptautinę kultūros dieną, dėkoja už dėmesį ir pagalbą vis kitiems žmonėms, kurių dėka kultūrinis gyvenimas Plungės mieste gali vykti sklandžiau. Vienais metais dėkojome rėmėjams, draugams ir partneriams, kitais metais – gausiam savanorių būriui, o šiais metais Kultūros centro direktorius Padėkos raštus už dalyvavimą Plungės kultūros centro meninėje ir projektinėje veikloje įteikė net 29 įvairius kolektyvus lankantiems abiturientams.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad būtent Plungės kultūros centre veikia net 22 skirtingi meno kolektyvai, kurie savo kūrybiškumu ir meile kultūrai ne tik patys įprasmina savo laisvalaikį, bet tokią galimybę suteikia ir visiems plungiškiams bei miesto svečiams, kviesdami apsilankyti įvairaus pobūdžio renginiuose. O visų kultūrai neabejingų žmonių dėka Plungės miestas garsėja, kaip kultūrą kuriantis miestas.

Sveikiname su Tarptautine kultūros diena ir linkime džiugių akimirkų lankantis Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose ar įsiliejant į meno kolektyvų veiklas.

KC inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.