Plungės kultūros centras kviečia į pasaulinio garso Franko Sinatros hitų koncertą

2019-10-28

 

 

Plungės kultūros centras kviečia į išskirtinį, pasaulinio garso hitų karaliaus Franko Sinatros dainų koncertą.  Frankas Sinatra – žmogus, kurį turbūt žino visas pasaulis. Jo išskirtinis vokalas, paprastos ir tuo pat metu genialios dainos yra neatsiejama viso pasaulio kultūros dalis. Kritikų pavadintas geriausiu XX amžiaus dainininku, Frankas tebegyvuoja per savo muziką, nuolat atliekamą iki šiol. Šįkart, kaip niekad, panašiai į tikrąjį Franką Sinatrą uždainuos jaunas, ambicingas, neįtikėtinai talentingas dainininkas Martynas Vilius, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kuriam diriguos jo vyr. dirigentas ir meno vadovas Modestas Barkauskas.

Gražiausi Franko Sinatros hitai bus atliekami visiškai nauju „kampu“ – dainų aranžuotes specialiai sukūrė Tomas Petrikis. Tai – išskirtinis koncertas visiems Franko Sinatros ir amerikiečių muzikos gerbėjams. Atlikėjai: Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas,  Martynas Vilius (vokalas), Povilas Jaraminas (fortepijonas), Chris Etienne Ruebens (akustinė gitara), Andrius Balevičius (mušamieji).
Koncertas nemokamas.

Koncertas iš Plungės kultūros centro organizuojamo projekto „III nacionalinis Petro Vyšniausko konkursas festivalis“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė. Nemokamus kvietimus jau nuo šiandien galite pasiimti Kultūros centro bilietų kasoje.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.