Plungės kultūros centras kviečia į baigiamąjį projekto A.CADENZA.LT koncertą

2019-11-04

Vykdydamas kultūrinės edukacijos projektą „Jaunųjų muzikų platforma A. CADENZA.LT, Plungės kultūros centras, jo simfoninis orkestras kviečia į išskirtinį, jaunatvišką, puikios muzikos ir gerų emocijų pripildytą koncertų ciklą.  Plungės kultūros centro simfoninis orkestras, vadovaujamas jaunų, charizmatiškų, talentingų muzikų Ievos ir Pauliaus Lygnugarių, laužo visus nusistovėjusius regioninės kultūros standartus ir įrodo, kad regionuose gali kurti aukščiausio meninio lygio, profesionalios sudėties klasikinės muzikos kolektyvai.

Orkestras yra parengęs keletą programų ir jau koncertavęs kartu su žinomiausiais šalies atlikėjais: profesoriumi, saksofonininku, Nacionalinės premijos laureatu Petru Vyšniausku, operos solistais Mindaugu Rojumi, Eugenijumi Chrebtovu, Vaida Genyte ir kitais. 2018 metais kolektyvas sėkmingai koncertavo Ispanijoje. Kolektyvo vadovai apdovanoti reikšmingo kultūros apdovanojimo „Auksinis feniksas“ nominacija „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“.

Šį kartą Plungės kultūros centro simfoninis orkestras koncertuoti kartu pakvietė Žemaitijos regiono jaunuosius muzikus ir vokalistus, taip jiems sudarydamas galimybę tobulėti, pristatyti savo kūrybą ir koncertuoti kartu su solidžiu simfoniniu orkestru. Taigi, koncertų cikluose kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru solo kūrinius atliks Dovilė Povilionytė (18 m.,  Pagėgiai, vokalas), Santa Sireikytė (7 m.,  Gargždai, vokalas), Akvilė Staražinskaitė (17 m., Kražiai, vokalas), Diana Suslova ir Viktorija Valauskaitė (16 m.,  Kuliai, vokalas), Linas Drąsutis (18 m., Salantai, vokalas), Deividas Kaniauskas (14 m., Plungė, vokalas), Greta Tilvikaitė (16 m., Plungė, fleita), Simonas Šimkus (16 m., Plungė, ksilofonas), Domantas Kaitys (11 m., Klaipėda, smuikas), Tajus Smilingis (11 m.,  Kretinga, marimba), Benas Bružas (11 m.,  Kretinga, marimba), Lukas Kindurys (13 m.,  Kretinga, marimba).

Plungės kultūros centro simfoninio orkestro ir Žemaitijos regiono jaunųjų muzikų ir vokalistų projekto  A. CADENZA.LT  dalyvių koncertas  Plungės  kultūros centre  – lapkričio 17 d. 13.30 val. Koncertas nemokamas. Koncerto organizatorius – Plungės kultūros centras. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.