Plungės krepšininkės iškovojo bronzos medalius

2017-05-15

Gegužės 14 dieną Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkės į mūsų miestą parvežė dar vieną trofėjų: 2003-2004 m. gimusiųjų mergaičių krepšinio čempionato finaliniame ketverte Julytės Mefiodienės treniruojama „Plungės SRC-„Inesa“ iškovojo bronzos medalius. Prieš tai vykusiuose kitų amžiaus grupių finaluose Plungės krepšininkai jau buvo iškovoję aukso ir sidabro medalius.

U14 mergaičių krepšinio čempionato finaliniame ketverte, kuris vyko Klaipėdoje gegužės 13-14 dienomis, be plungiškių, žaidė Vilniaus KM, Klaipėdos V. Knašiaus KM ir Kauno KM „Aisčiai“. Pusfinalyje Julytės Mefiodienės auklėtinės žaidė su V. Knašiaus KM ekipa. Plungiškės pusfinalyje turėjo pripažinti varžovių pranašumą ir nusileido rezultatu 55:74. Iš Plungės komandos pusfinalyje rezultatyviausiai rungtyniavo Gabrielė Grauslytė – 23 tšk., ir Evelina Razgutė – 15 tšk. Po pralaimėjimo kitą dieną Plungės SRC-„Inesa“ komanda žaidė rungtynes dėl trečios vietos su Vilniaus KM.

PLUNGč–S SRC-„INESA” MERGAIČIŲ KREPŠINIO KOMANDA

Mažajame finale vilnietės puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau antrame ketvirtyje viskas kardinaliai pasikeitė, – plungiškės kėlinį laimėjo 29:10 ir ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą. Antroje mačo dalyje žaidimas išsilygino, ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Likus minutei, rezultatas buvo lygus, tačiau paskutinę atkarpą sėkmingiau sužaidė žemaitės ir, laimėjusios rungtynes 62:58, iškovojo bronzos medalius. Nugalėtojų ekipoje Gabrielė Grauslytė pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių. Evelina Razgutė įmetė 19 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

U14 mergaičių krepšinio čempionato nugalėtojomis tapo Kauno KM „Aisčiai“, jos finale nugalėjo Klaipėdos V. Knašiaus KM rezultatu 66:59. Į simbolinį čempionato penketą pateko Plungės SRC-„Inesa“ žaidėja Gabrielė Grauslytė.

Plungės komandos trenerė po varžybų negailėjo gerų žodžių savo auklėtinėms. Pasak trenerės, trečios vietos taurė buvo iškovota tik dėka mergaičių didelių pastangų ir ryžto. Trenerė taip pat džiaugėsi, kad „provincijos komandai“ pavyko puikiai kautis su didžiųjų Lietuvos miestų komandomis ir iškovoti tokį didelį laimėjimą – trečią vietą.

SIMBOLINIS PENKETAS: GABRIELč– GRAUSLYTč– PENKTA IŠ KAIRč–S

Plungės SRC- „Inesa“ komandos sudėtis: Dainora Malakauskaitė, Brigita Kontenytė, Greta Galdikaitė, Dangira Malakauskaitė, Iveta Slabytė, Samanta Motužytė, Brigita Bumblytė, Evelina Razgutė, Kamilė Valauskaitė, Armida Lingytė, Vega Aleškevičiūtė, Gabrielė Grauslytė ir Ugnė Grinkevičiūtė. Trenerė Julytė Mefiodienė.

Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komandos šį sezoną džiugino puikiu žaidimu, gražiomis pergalėmis ir iškovotais laimėjimais – iškovoti visų spalvų medaliai. Dėkojame Plungės krepšininkams ir jų treneriams.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.