Plungės krepšininkai ketvirtą kartą iš eilės pateko į finalinį ketvertą

2017-04-12


Virgilijaus Lapio treniruojama 2001 m. gimusiųjų vaikinų krepšinio komanda šį sezoną sėkmingai dalyvauja U16 vaikinų krepšinio čempionato A divizione kartu su kitomis stipriausiomis Lietuvos didžiųjų miestų komandomis.

Per reguliarųjį sezoną komanda sužaidė 22 rungtynes, iš kurių 16 laimėjo ir tik šešias baigė pralaimėjimu. Plungiškiai, surinkę 38 taškus, tarp dvylikos komandų užėmė ketvirtą vietą ir užsitikrino vietą atkrintamųjų varžybų etape, kuriame žaidžia aštuonios stipriausios komandos.

Atkrintamųjų varžybų etape, kuriame komandos suskirstytos į poras žaidžia iki dviejų pergalių, Plungės SRC-„Litnaglio“ komandos varžovais tapo Šiaulių KA „Saulė“. Komandos, šiame etape laimėjusios, patenka tiesiai į finalinį ketvertą. Pirmasis komandų susitikimas įvyko balandžio 6 d. Plungėje. Rungtynes laimėjo plungiškiai rezultatu 79:71. Plungiškių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Lukas Kreišmontas, kuris pelnė net 29 taškus. Rokas Rutkus įmetė 18 taškų ir atkovojo 19 kamuolių, Dovydo Vengalio sąskaitoje – 10 tašų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Antrosios rungtynės vyko Šiauliuose ir čia pajėgesni buvo vietos krepšininkai. Plungiškiai varžovams nusileido rezultatu 53:66. Pralaimėjimą šiose rungtynėse lėmė netaiklūs plungiškių tritaškiai metimai ir klaidos.

Lemiamos trečiosios rungtynės vyko Plungėje, ir šių rungtynių vaizdas visai nepriminė to, kas vyko antrosiose rungtynėse. Virgilijaus Lapio treniruojami plungiškiai nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį ir įgytos persvaros neprarado iki švilpuko, skelbiančio rungtynių pabaigą. Puikiai atakoje ir gynyboje žaidę plungiškiai įveikė Šiaulių KA „Saulė“ rezultatu 79:62 ir ketvirtą kartą iš eilės pateko į finalinį ketvertą. Plungės SRC-„Litnaglis“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Mantas Mažeika, kuris pelnė 17 taškų. Po 16 taškų įmetė Arijus Adomauskas ir Rokas Rutkus, Luko Kreišmonto sąskaitoje – 15 taškų.

Plungės SRC-„Litnaglio“ komanda savo medalių kolekcijoje jau turi bronzos ir sidabro medalius, trūksta tik aukso. Ketvirtą kartą į finalinį ketvertą patekusi komanda bandys iškovoti tos spalvos medalį, kurio jiems dar nėra pavykę iškovoti.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.