Plungės klubas įsteigtas!

2024-03-25

Kovo 23 dieną į Plungės kunigaikščių Oginskių rūmus kvietė išskirtinis renginys – „Pirmasis plungiškių meet‘up“, kuriame – daug geros nuotaikos, įdomių pasakojimų, pažinčių ir susitikimų, o galiausiai – sprendimas steigti PLUNGĖS KLUBĄ! Į jo veiklą kviečiami plungiškiai – esantys ir išvykę į kitus Lietuvos miestus ar užsienį, visi, kas nestokoja idėjų, iniciatyvų, entuziazmo ir motyvacijos kažką nuveikti vardan Plungės ir plungiškių.

Renginio organizatoriai – bendradarbystės centro „Spiečius“ Plungės padalinio vadovė Jurgita Niunevė ir visiems žinomos „Digiklasės“ vienas iš įkūrėjų plungiškis Eimantas Bekėža. „Pirmąjį plungiškių meet‘up“ vedė plungiškis aktorius, komikas Mantas Stonkus. Tad juoko ir šypsenų tikrai netrūko!

Sveikindamas susirinkusiuosius, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis sakė: „Labai smagu, kad Oginskių rūmuose, pačioje gražiausioje ne tik Plungės, bet ir visos Lietuvos vietoje, susirinkę tiek daug jaunų žmonių. Jau nuo pernai kirbėjo tokia mintis: kad plungiškiai turi labai gerą DNR, bet tas DNR labai jau plačiai pabiręs. Tad reikia susirinkti ir kažką padaryti – kad galėtume didžiuotis ta vieta, iš kurios esame kilę, kad iš jos ne tik gautume, bet ir duotume. Šiandien noras – pabūti kartu ir pasidalinti mintimis. Tiek formaliai, tiek neformaliai. O kadangi Stonkus veda, bus ne gerai, o labai gerai. Geros visiems mums dienos!“

Renginio dalyvius sveikino ir pirmąkart pamatyta Plunge labai džiaugėsi Užsienio reikalų ministerijos Grįžimo į Lietuvą skyriaus vedėjas Tadas Kubilius. Žemaitijos, Plungės miesto ir Plungės verslo istoriją pristatė bei apie iš Plungės kilusius visame pasaulyje garsius žmones papasakojo visuomenininkas, žurnalistas Eugenijus Bunka. Nuotaikingomis istorijomis apie save kaip užkietėjusį žemaitį iš Plungės ir kaip aktorių bei pasakojimais, parsivežtais iš susitikimų su užsienio lietuviais, dalijosi visiems puikiai žinomas komikas Mantas Stonkus.

Vėliau surengta diskusija: meras Audrius Klišonis papasakojo apie gražėjančią ir modernėjančią Plungę, į kurią tikrai verta grįžti, plungiškiai Gediminas, Vilius ir Justas – apie tai, kaip jiems sekasi vystyti savo verslus Vilniuje ir Kaune, Brigita – apie staiga šovusią mintį iš Vilniaus grįžti į Plungę ir kaip jos šeimai tai patinka ir t. t.

Susirinkusieji turėjo puikią progą ne tik papasakoti savo istorijas, bet ir pasidalinti idėjomis, ką dar būtų galima nuveikti, kad Plungė taptų dar patrauklesnė verslui ar gyvenimui, užmegzti naujų pažinčių, susitikti su seniai matytais kraštiečiais. Nuspręsta: Plungės klubas tikrai reikalingas! Jo nariai turėtų rinktis kas tris mėnesius, dalintis idėjomis, o ateityje – imtis vienokių ar kitokių darbų, pasitarnausiančių gimtajam miestui.

Taigi Plungės klubas veikia! Jei matote save jo veiklose, kreipkitės į „Spiečiaus“ vadovę Jurgitą Niunevę. Nestokojantys entuziazmo ir darbštumo visada laukiami!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.