Plungės jaunimas dalyvavo Žemaitijos jaunimo vasaros akademijoje „Kartu mes galim daug!”

2019-06-13

Birželio 5-7 dienomis aktyvus Plungės jaunimas jau 14-ąjį kartą dalyvavo tradiciniame renginyje – Žemaitijos jaunimo vasaros

akademijoje „Kartu mes galim daug!”, kuris šiais metais vyko Klaipėdos rajone, Drevernos poilsiavietėje. Renginyje plungiškiai ne tik tobulino savo kompetencijas, bet ir stengėsi įgauti daugiau socialinių įgūdžių, bendrauti su kitų rajonų jaunimu bei dalytis savo patirtimi. Akademijoje jaunimui tikrai netrūko ir kitokių veiklų: teko dalyvauti sportiniuose užsiėmimuose, kurių metu mūsų komanda kosminio tinklinio varžybose iškovojo III vietą, bei talentų šou, kurių metu Plungės rajonui atstovavęs Giedrius Meškauskas laimėjo II vietą. Trečią akademijos dieną jaunimas dalyvavo edukacinėse kelionėse, kuriose galėjo iš arčiau susipažinti su Žemaitija bei jos tradicijomis. Apsilankė Gintaro kelyje, Klaipėdos rajono amatų centre, J. Gižo etnografinėje sodyboje bei kitur.

Už puikų renginį dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybai, Gargždų atviro jaunimo centro komandai, bei Plungės rajono savivaldybei už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje.

 Jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.