Plungėje vyko LMS forumas

2017-03-30

 

Š. m. kovo 28-ą Plungės rajono savivaldybėje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Plungės mokinių savivaldų informavimo centro (LMS Plungės MSIC) ataskaitinis mokinių savivaldų forumas, kurio metu organizacijos pirmininkė Gintarė Petreikytė pristatė savo pusės metų veiklos ataskaitą. Gausiai susirinkusiuosius sveikinimo Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė ir mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius. Forume taip pat dalyvavo mero patarėjas Mantas Česnauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Gintautas Rimeikis. Į forumą atvyko ir LMS nacionalinio biuro atstovas Gintaras Gutauskas, kuris nuolat palaiko ir padeda LMS padaliniui Plungėje sėkmingai veikti!

Po tokios gražios įžangos prasidėjo posėdis. Delegatai (rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovai) ir posėdžio svečiai buvo supažindinti su atliktais LMS Plungės MSIC darbais, įgyvendintomis idėjomis, asmeniniais laimėjimais ir pasiekimais; kas sudaro organizaciją, kaip per šį pusmetį ir per visą gyvavimo laikotarpį keitėsi narių gretos ir ką jiems reiškia kurti geresnį rytojų kiekvienam moksleiviui. Taip pat pristatyta ir visų LMS narių Plungės rajone – mokyklų mokinių savivaldų – veikla: pasiekimai, organizuoti renginiai, akcijos, minėjimai ir pan. Žinoma, nebuvo pamiršti ir tradiciniai LMS‘ietiški žaidimai ar malonūs pokalbiai prie puodelio arbatos, kurie forumo dalyviams sukėlė dar daugiau šiltų emocijų. 

LMS Plungės MSIC ataskaitinio mokinių savivaldų forumo metu netrūko ir plačių šypsenų, ir nuoširdžių ašarų, ir žaismingų akimirkų, ir rimto, atsakingo darbo, o svarbiausia, organizacijos nariai pažadėjo toliau stebinti, visada būti su Plungės rajono moksleiviais ir atsiduoti savo kraštui ne tik širdimi, bet ir veiksmais. Ne žodžiais, o darbais LMS taps namais!

LMS Plungės MSIC informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.