Plungėje viešės Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

2016-05-13

       2016 m. gegužės 20 d. (penktadienį ) Seimo kontrolierius Raimondas Šukys lankysis Plungėje, kur susitiks su Plungės rajono savivaldybės meru Audriumi Klišoniu ir Administracijos direktoriumi Albertu Krauleidžiu. Vėliau Seimo kontrolierius susitiks su Administracijos padalinių vadovais, kitais Savivaldybės institucijų atstovais.

       Susitikime planuojama aptarti aktualias problemas dėl viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo bei pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei problemas, susijusias su Plungės rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės į staigų pareigūnų veikla.

       12.30– 15.00 val. Seimo kontrolierius R. Šukys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus Plungės rajono savivaldybės patalpose. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių į staigos telefonu 8 800 22100.

       2015 metais Seimo kontrolierių į staigoje gauti 2 838 fizinių ir juridinių asmenų̨ pareiškimai. Vertindami žmogaus teisių padėtį laisvės apribojimo vietose, Seimo kontrolieriai nuolat lankosi į vairiose Lietuvos laisvės apribojimo vietose, į skaitant globos į staigas. 

Susitikimo programa:

10.30- 11.00

Seimo kontrolierius Raimondas Šukys susitinka su su Plungės rajono savivaldybės meru Audriumi Klišoniu ir Administracijos direktoriumi Albertu Krauleidžiu.

11.00-12.00

Seimo kontrolieriaus susitikimas su Administracijos padalinių vadovais, kitais Savivaldybės institucijų atstovais.

12.30-15.00

Seimo kontrolierius R. Šukys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus.

 

Savivaldybės inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.