Plungėje svečiavosi dainininkė ir dainų autorė Monika Liu

2023-06-16

Trečiadienį Plungės jaunimas buvo pakviestas į Atviros Lietuvos fondo organizuojamo projekto „Sugrįžimai“ baigiamąjį renginį, vykusį Plungės viešojoje bibliotekoje. Čia plungiškiai turėjo progą pabendrauti ne tik su projekto iniciatoriais ir organizatoriais, bet ir su visiems mums gerai žinoma dainininke ir dainų autore, šiųmetinės Eurovizijos finalininke Monika Liu.

„Džiugu girdėti apie „Sugrįžimų“ projektą, o dar džiugiau, kad viena iš projekto iniciatorių – plungiškė Ema Batavičiūtė, kurios siekis – savo gimtojo miesto jaunimui sukurti kuo patrauklesnę aplinką. Ačiū, kad Ema sugrįžo čia su savo idėjomis ir iniciatyvomis, tikiuosi, sugrįš ir daugiau jaunų žmonių. Ir sugrįš visam laikui. Žinom, kad turit norą Plungėje pastatyti kupolą, kuris turėtų tapti jaunimo traukos vieta, ir šį jūsų sumanymą palaikom. Mana, tikrai rasim jam erdvę“, – į projekto dalyvius kreipėsi Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Projektu „Sugrįžimai“ skatinamas jaunų žmonių kritinis mąstymas ir pilietiškumas, jis orientuotas į jaunimo iniciatyvas ir poreikius bei jam patrauklių erdvių kūrimą. Tikslinė auditorija – Alytaus, Kėdainių ir Plungės jaunimas.

Ypač šiltai Plungės jaunimas sutiko renginio viešnią – Moniką Liu, kuri mielai dalijosi savo idėjomis, mintimis ir asmeninėmis patirtimis.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.