Plungėje nuvilnijo tradicinė „Amūro palytėti“ banga (papildyta)

2016-02-18


 

        Šv. Valentino diena kiekvienam kelia vis kitas emocijas, jausmus… Vieniems ši diena patinka, kitiems – ne, vieni turi su kuo ją švęsti, kiti jos nešvenčia ar net pyksta dėl to ant viso pasaulio…

        Demokratiškai, savanoriškai, nepolitinei, pelno nesiekiančiai nevyriausybinei visuomeninei jaunimo organizacijai „Krantas“ toks šios dienos scenarijus niekada nepatiko ir, nenorėdama leisti plungiškiams tokią dieną praleisti vieniems, apimtiems gilaus liūdesio, jau daug metų organizuoja didžiausiu metų įvykiu tapusį renginį „Amūro palytėti“. Šiais metais vasario 13 d. organizacija kvietė rinktis ne violetinę pieniško šokolado „Milka“ karvutę, o tikrą meilės Dievą – Amūrą ir, sprendžiant iš pilnutėlės Plungės kultūros centro salės, dauguma pasirinko pastarąjį variantą.

        NVO „Krantas“ susirinkusiuosius nustebino įspūdinga fotosiena, prie kurios įsiamžinti galėjo visi norintys! Taip pat nustebino ir pats renginys, nes krantiškiai stengėsi į šią dieną ir į pačią meilės temą pažvelgti kiek kitaip! Tema – jauno kario ir merginos meilės istorija pokario Lietuvoje, arba tai, kaip ją įsivaizdavo organizacijos nariai… Humoro tikrai netrūko! Žmonės kvatojo viso renginio metu! Taip pat netrūko ir žaidimų, puikių rėmėjų įsteigtų prizų bei geros muzikos! Renginyje koncertavo Kristijonas Vaičiukauskas su Gintare Razmaite ir Evelina Petruškevičiūte, šokio namai SAIDA, Kornelija Uselytė su Agne Liaučyte, Gintarė Kriaučiūnaitė su Evelina Petruškevičiūte ir Martynas Razgus, o vakarą vainikavo grupės BIPLAN koncertas, kuri išjudino ir nuo kėdžių pakėlė visus žiūrovus! Iš žmonių veidų nedingo šypsenos, ir visi vienbalsiai kartojo, jog tai buvo geriausias visų laikų renginys!

        Organizacija nori padėkoti partneriams ir rėmėjams, be kurių renginys nebūtų įvykęs. Tai: Plungės kultūros centras, Plungės rajono savivaldybė, kavinė-naktinis klubas „Galera“, UAB „Litnaglis“, UAB  „Diržė“, grožio salonas  „Gražina“, Reginos Šilenskienės sporto centras, laisvalaikio ir pramogų centras  „Porto“, A. Klišonio komercinė firma  „Inesa“, parduotuvė  „Sidabro gėlė“, UAB  „Toregas“, UAB LHM, UADBB „Draudima“, „Vičiūnai group“, UAB  „Alginora“,  „Roner group“, drabužių salonas „Mileta“, fotoklubas  „Žybt” ir „Žemaitijos foto“. Dėkoja informaciniams rėmėjams. Tai: radijo stotis „Spindulys“, Žemaitijos televizija, laikraščiai „Plungė“, „Plungės žinios“ bei „Žemaitis“. Taip pat nuoširdų AČIŪ taria ir visiems atlikėjams bei susirinkusiems žmonėms, be kurių organizacija taip sėkmingai negyvuotų jau 14 metų!

        NVO „Krantas“ tikisi didelio susidomėjimo ir kituose jų renginiuose!

 

NVO  „Krantas“ informacija

Žemaitijos TV video medžiagoje

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.