„Plungė City Alumni“ kviečia į priešrinkiminę diskusiją tarp kandidatų mero postui užimti

2015-02-12

Pranešimas spaudai


Kovo 1 d. vyksiantys savivaldybių tarybų ir merų rinkimai bus ypatingi tuo, kad pastaruosius pirmą kartą Lietuvoje piliečiai rinks tiesiogiai. „Plungė City Alumni“ kviečia miesto gyventojus į priešrinkiminę diskusiją tarp kandidatų į merus. Diskusija “Plungės miestas 2015 – 2019: artėjantys iššūkiai ir sprendimai”, vyks vasario 20 d., 13 val. Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje (Parko g.7). Debatus moderuos Žmogaus teisių stebėjimo instituto pavaduotoja teisės klausimais Natalija Bitiukova.

„Plungė City Alumni“ yra jaunieji profesionalai, kilę iš Plungės, kurie šiuo metu gyvena Lietuvos didžiuosiuose miestuose ar užsienyje. Ši nepolitinė ir nepartinė iniciatyvinė grupė siekia prisidėti prie į vairių institucijų, ypač viešojo sektoriaus, praktikų tobulinimo gimtajame mieste.

Siekdama šio tikslo „Plungė City Alumni“ komanda kviečia plungiškius į atvirą diskusiją su kandidatais užimti Plungės raj. savivaldybės mero postą. Diskusija sukurs erdvę dialogui tarp kandidatų į Plungės raj. savivaldybės merus ir miesto gyventojų. Plungiškiai galės reaguoti į kandidatų pasiūlymus į vairioms miesto ir rajono problemoms, siūlyti savo idėjas bei alternatyvius problemų sprendimo būdus.

 

Daugiau informacijos:
Gintarė Gedrimaitė
Plungė City Alumni kuratorė
Tel.: +37060006576
El. p.: plungecityalumni@gmail.com

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.