Plateliuose – tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“

2018-07-17

 

 

Pirmadienį Platelių gimnazijoje prasidėjo tradicinis Plungės visuomeninio šachmatų klubo „Bokštas“ organizuojamas tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“, skirtas Mokytojo Vitalijaus Vlado Andriušaičio atminimui ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.  Mokytoją turnyro dalyviai pagerbė tylos minute.

Kaip sakė Plungės visuomeninio šachmatų klubo vadovė Genovaitė Žalimienė, šiemet į tarptautinį šachmatų turnyrą užsiregistravo 73 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Danijos, o vienas sportininkas – Shriram Jha – atvyko net iš tolimosios Indijos, Delio.

Šviesaus atminimo šachmatų trenerio V. V. Andriušaičio pradėtas šachmatų turnyras Plungėje vyksta jau 38 kartą. Šiemet turnyre dalyvauja vienas tarptautinis didmeistris, penki tarptautiniai meistrai, keturi FIDE meistrai. Organizatorius itin džiugina, kad tarp turnyro dalyvių šiemet daug vaikų ir jaunimo.

Turnyras „Plungė 2018“ registruotas tarptautinio meistro normai gauti.

Šiemet turnyro teisėjų brigadai vadovauti paskirtas Donatas Vaznonis, o apeliacinės komisijos pirmininku – Gintautas Jurgis Plungė.

Susirinkusius šachmatininkus pasveikinti atvykęs Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius perdavė kuo nuoširdžiausius mero Audriaus Klišonio ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Bagužio linkėjimus pasiekti kuo aukštesnių rezultatų, taip pat pasisemti  įsimintinų įspūdžių iš viešnagės po Plungę ir Platelių apylinkes bei Žemaitijos nacionalinį parką.

M. Jurčius Savivaldybės vadovų vardu padėkojo visuomeninio šachmatų klubo „Bokštas“ komandai už Plungėje puoselėjamas žaidimo šachmatais tradicijas. Plungės savivaldybė šiemet yra viena iš pagrindinių turnyro rėmėjų. Šachmatininkai savo ruožtu pasidžiaugė, kad šių metų turnyro prizinis fondas didesnis nei pernai.

Tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2018“ truks savaitę. Nugalėtojus  apdovanoti planuojama liepos 22 dieną (sekmadienį), 15 valandą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.