Pirmenybių lyderiai iškovojo pergales

2017-01-30
Su kamuoliu –  „Žalmedžio“ lyderis Julius Paulauskas


 

       Paskutinį sausio savaitgalį Plungės rajono krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos ketverios rungtynės, kuriose lyderiai iškovojo pergales.

       Sausio 27 d. po ilgos pertraukos rungtynes žaidė „Pėivelės“ komanda. Jos varžovais buvę „Padagas ir KO“ krepšininkai buvo nugalėti rezultatu 66:34. „Pėivelės“ komandą į pergalę vedė rezultatyvusis Aurimas Katkus, kuris pelnė 28 taškus.

       Sausio 29 d. sužaistos trejos rungtynės. Pirmose susitiko Šateikių „Žalmedis“ su „Pėivelės“ komanda. Šateikiškiai šiose rungtynėse pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės, nugalėdami „Pėivelės“ ekipą rezultatu 76:54. Prie pergalės daugiausia prisidėjo Julius Paulauskas ir Giedrius Salys, kurie pelnė po 17 taškų. „Pėivelės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Aurimas Katkus, kurio sąskaitoje – 16 taškų.

       Savo varžovus lengvai nugalėjo ir „Inesos“ krepšininkai. Jie rezultatu 84:48 įveikė „Amigo“ komandą. „Inesai“ tai buvo penktoji pergalė ir po jos ji įsitvirtino A grupės pirmajame pajėgiausių komandų trejetuke. Pergalingose rungtynėse „Inesos“ komandoje rezultatyviausias buvo Andrius Motužis, kuris pelnė 28 taškus. Naudingu žaidimu taip pat išsiskyrė Deividas Jablonskis.

       Paskutinėse savaitgalio rungtynėse pergalę taip pat iškovojo ir „Vičiūnai“. Rezultatu 89:77 jie nugalėjo Žemaičių Kalvarijos krepšininkus. „Vičiūnų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Algimantas Riškus (23 tšk.), Arvydas Bieliauskas (17 tšk.) ir Martynas Andrijauskas (16 tšk.). Rezultatyviausiu savaitgalio žaidėju tapo Žemaičių Kalvarijos atstovas Emilis Mockevičius, kuris į „Vičiūnų“ krepšį įmetė net 40 taškų.

       A grupėje 1-3 vieta dalijasi trys komandos, surinkusios po 11 taškų. Tai „PSC“, „Inesa“ ir Plungės SRC-„Žemaitukai“. B grupėje pirmą vietą užima Šateikių „Žalmedis“ (12 tšk.), antrą – „Vičiūnai“ (11 tšk.), trečią – „Baudėjas“ (8 tšk.)

 

Plungės SRC inf.

Daugiau nuotraukų >>>


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.