Pėsčiųjų žygis „Pavasarinis Liepijų miškas“

2019-03-26Kviečiame keliauti su gidu į nuostabų pavasarinį Liepijų mišką.

KADA IR KUR?

2019 m. balandžio 13 d. (šeštadienį), 10:00 val.

Susitikimo pradžios taškas – Didžioji g. 24, Plateliai (automobilių stovėjimo aikštelėje, prie Platelių dvaro svirno).

Iki miško – automobiliais (atvykusius be automobilio pavešime), toliau žygis pėsčiomis Liepijų mišku, kuriame bus pelkėtų vietų, todėl derėtų pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Žygio atstumas ir trukmė: apie 3 – 4 kilometrus, apie 3 val.

Kč„ APLANKYSIME? Liepijų kraštovaizdžio draustinį: Liepijų mišką, kuris yra Natura 2000 buveinių apsaugai svarbi teritorija, su jame esančiais įspūdingais ąžuolynais, senomis liepomis bei skroblais (Liepijų miškas yra šiaurinė skroblų natūralaus paplitimo riba), Ubagų kalną ir Ubagų akmenį. Pamatysime plėšriojo paukščio lizdavietę, bebravietę bei barsukų koloniją (olas). Susipažinsite su  vabzdžio žievėgraužio tipografo veikla, jei pavyks – ir su kitais miško gyventojais.

Nepamirškite užkandžių, po žygio miško aikštelėje bus galima atsikvėpti ir pasidalinti įspūdžiais.

Kontaktai pasiteirauti: 8 698 48560, 8 686 24831.

 

Informuojame, kad Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos renginio metu bus filmuojama, fotografuojama. Asmens duomenys bei renginio metu padarytos nuotraukos ar įrašai kaupiami ir tvarkomi  siekiant informuoti visuomenę apie Direkcijos veiklą ir renginio išlaidų pagrindimui.

Įsipareigojame užtikrinti, kad asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai. Detalesnę informaciją apie asmens duomenų tvarkymą ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimą rasite Direkcijos interneto svetainėje skiltyje „Asmens duomenų apsauga“ adresu http://zemaitijosnp.lt/administracine-informacija.

 

Žemaitijos nacionalnio parko direkcijos
Lankytojų aptranavimo skyriaus inf.
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.