Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kvareli savivaldybe

2015-06-03

 


 

       Š. m. gegužės 24-31 dienomis su oficialiu vizitu į Kvareli savivaldybę (Gruzija) buvo išvykusi Plungės rajono savivaldybės delegacija: Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, tarybos narys Petras Beinoras, tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Garčinskaitė. Gegužės 26-ą, kai Gruzija šventė Nepriklausomybės dieną, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Plungės rajono savivaldybės ir Kvareli savivaldybės. Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Kvareli savivaldybės valdytojas Ilia Mzegalashvilis.

       Vizito metu vyko įvairūs susitikimai, diskusijos, seminarai. Jų metu aptartos bendradarbiavimo verslo, kultūros, švietimo ir kitose srityse galimybės. Plungės atstovai pristatė savo savivaldybę, papasakojo apie Plungės kraštą, administracinę struktūrą, vykdomas funkcijas, įgyvendinamus ar jau įgyvendintus svarbius investicinius projektus ir t.t. Kvareli atstovai plungiškius taip pat plačiai supažindino su savo savivaldybe, vystomais verslais, projektais, ateities planais. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis Kvareli savivaldybės delegaciją pakvietė į Plungės miesto šventę, kurios metu planuojama dar kartą pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, supažindinti su Plungės kraštu.

       Plungės rajono savivaldybės delegacija buvo priimta šiltai, todėl tikimės, kad užmegzti nauji ryšiai leis ateityje vystyti abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą, savivaldybių gyventojams atvers galimybes geriau  pažinti dviejų draugiškų šalių žmones, kultūrą, pasisemti įvairiapusės patirties.  

Informaciją parengė
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus
vyr. specialistė Jūratė Garčinskaitė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.