Pasirašė potvarkį dėl šildymo sezono pabaigos

2026-05-04
Pasirašė potvarkį dėl šildymo sezono pabaigos
Pexels nuotr.

Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, pavaduojantis savivaldybės merą, šįryt pasirašė potvarkį dėl 2025–2026 metų šildymo sezono pabaigos.

„Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 30 punktu, 27 straipsnio 2 dalies 9 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsniu bei Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 „Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, IV skyriaus 61 punktu, nustatau 2025–2026 metų šildymo sezono pabaigą nuo 2026 m. gegužės 4 dienos“, – rašoma potvarkyje.

Pernai 2024–2025 metų šildymo sezoną baigti bandyta balandžio 22 dieną. Tačiau atšalus orams šildymo tiekimą teko atnaujinti – potvarkis dėl sezono atnaujinimo buvo pasirašytas gegužės 8 dieną, tęsėsi iki gegužės 22 dienos. Tikimės, jog šiemet šildymo sezono atnaujinti nebeteks.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X