„Pasakos“ aplinka – ir gražesnė, ir patogesnė

2023-11-24
Atnaujinta „Pasakos“ lopšelio-darželio teritorija

Šių metų pirmąjį pusmetį į Plungės rajono savivaldybės biudžetą surinkus viršplaninių lėšų, dalis jų teko rajono švietimo įstaigoms. Tarp jų – ir lopšelis-darželis „Pasaka“, kuriam skirta 20 tūkst. eurų. Darželis lėšas panaudojo takams atnaujinti – trinkelėmis išklota 450 kv. m teritorijos: atnaujinti takai, pakeistos senos išsiklaipiusios plytelės. Tad ir mažiesiems plungiškiams, ir darbuotojoms, ir vaikus į įstaigą atlydintiems tėveliams bus kur kas patogiau.

Darbus atliko UAB „Gravela“ ir UAB „Plunaja“. Pasak „Pasakos“ direktorės Irenos Petreikienės, įmonių darbuotojai viską atliko kruopščiai ir atsakingai, nesukeldami didelių nepatogumų ugdymo procesui. Tai, kas padaryta, teigiamai įvertino ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė.

„Džiaugiamės atliktais darbais, manau, džiaugiasi ir vaikai bei tėveliai, kad mūsų aplinka tapo ir gražesnė, ir patogesnė“, – sakė įstaigos vadovė. Tiesa, kol kas atnaujinta tik dalis teritorijos, ateities planuose – naujomis trinkelėmis pakeisti ir likusias senas plyteles.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.