Pareigas eiti pradėjo naujoji Žemaičių Kalvarijos seniūnė Dovilė Brasaitė

2022-12-02
Dovilė Brasaitė, Žemaičių Kalvarijos seniūnė 2022-12-01

Į pareigas ji paskirta po įvykusio konkurso, kuriame dalyvavo keturi asmenys. Du iš šių kandidatų, konkurse pademonstravusių geriausias žinias ir gebėjimus, pateko į antrąjį konkurso etapą.

Dovilė Brasaitė gimė 1988 metais, gyvena Žemaičių Kalvarijos miestelyje. 2011 metais Klaipėdos universitete baigė vadybos ir verslo administravimo studijas. Septynerius metus dirbo Norvegijoje, nuo 2021 m. vasaros užėmė pardavimų vadybininkės pareigas Plungės mieste veikiančioje privačioje bendrovėje. 

Naująją Žemaičių Kalvarijos seniūnę šiandien kolektyvui pristatė tiesioginis seniūnės vadovas – savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas. Seniūnei jis linkėjo aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su gyventojais ir spręsti jų problemas, dirbti darnoje su kolektyvu, puoselėti Žemaičių Kalvariją ir kasdieniu darbu stengtis dėl miestelio gerovės. 

Linkime Dovilei sėkmės naujose pareigose ir laukiame pozityvių permainų miestelyje! Seniūnai yra arčiausiai žmonių esantys savivaldybės administracijos atstovai, tad kuo darbštesni ir ūkiškesni bus seniūnai, tuo tvarkingesnis ir gražesnis bus Plungės rajonas.

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.