Padėkos vakaru baigėsi projektas „Žemaičių Kalvarija – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2016“ (nuotraukos)

2017-01-04


       Žemaičių Kalvarija gruodžio 30 d. baigiamuoju Padėkos vakaru „Ačiū Tau“ baigė metų renginių ciklą ir projektą ,,Žemaičių Kalvarija – mažoji Lietuvos kultūros sostinė“. Tiek jaunimas, tiek vidutinio amžiaus miestelio gyventojai, tiek senjorai ir miestelio svečiai skubėjo į nuotaikingą vakarą, „kvepiantį“ šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais.

       Renginio vedėjai – Kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė ir bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas – pasidžiaugė nuveiktais darbais, per metus vykusiais renginiais, padėkota visiems, kurie vienokia ar kitokia veikla prisidėjo prie miestelio garsinimo, pasiruošimo renginiams, patarimais, pasiūlymais, ištiesta geranoriška pagalbos ranka. Visus susirinkusiuosius sveikino Seimo nariai Jurgis Razma, Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Žemaičių Kalvarijos seniūnas Liudas Gricius.

       Padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis, padėkos rožėmis, intarpuose skambant moterų ansamblio „Crescendo“ dainoms, siaučiant šokių kolektyvo „Šokio vizija“ šokiams, šiltais padėkos žodžiais už aktyvumą, supratingumą, palaikymą, parodytą iniciatyvą padėkota seniūnui Liudui Griciui, kanauninkui Jonui Ačui, bendruomenės pirmininkui Broniui Kleinauskui, Jolantai ir Alvydui Miliams, Jovitai ir Alfredui Mikalauskams, Daliai ir Zigmui Mačerniams, miestelio senjorų klubui „Pilnatis“, Almai ir Vidmantui Jonikams, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos bendruomenei ir jos direktoriui Zenonui Garbenčiui, jaunimo klubui „Kartu kvadratu“, Almai ir Stanislovui Mikalauskams, Kristinai Batavičienei, Onutei Šmatavičienei ir jos dukrai Kristinai, Valerijai Lenkauskienei, Danutei Urbonienei, Astai Šiaulienei, Reginai Brasienei, Kristinai Kondratavičienei ir moterų ansambliui „Crescendo“, Irenai Taujenienei ir kapelai „Sosieda“, „Šokio vizija“ kolektyvui ir jo vadovei Sandrai Jazdauskienei, miestelio Vytauto Mačernio bibliotekos vedėjai Violetai Garbenčienei. Už informacijos sklaidą padėkota pašto darbuotojoms Jūratei Jonauskienei, Alinai Kazlauskienei, už miestelio puošybą skulptūromis – skulptoriui Antanui Vaškiui.

       Už nenuilstamą darbą, atiduotą širdį, kad visi galėtų džiaugtis, gėrėtis, pamaloninti sielą, pradžiuginti akį, nuoširdžiai dėkota miestelio kultūrinio gyvenimo „bitutei” – Kultūros centro direktorei Rimai Jokubauskienei. Jos dėka Žemaičių Kalvarija per tuos metus tapo labiau žinoma ir garsi ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

       Išskirtinį vakarą, apglėbtą nuoširdumu, gerumu, šiluma, pagarba, padėka vainikavo žemietės operos solistės Aistės Pilibavičiutės ir jos draugų koncertas „Trys barakudos Milane“, vakaronėje linksmino grupė „Antena“.

       Projektui įgyvendinti lėšų skyrė Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija, Plungės rajono savivaldybė, Ramūnas Karbauskis, Vidmanto Jonikos paramos ir labdaros fondas, Žemės ūkio ministerija, Šarnelės kaimo bendruomenė, o savo darbais, savo idėjomis prisidėjo daug kalvariškių, aplinkinių kaimelių gyventojų, vietos jaunimas ir vaikai. Projektas ,,Žemaičių Kalvarija – mažoji Lietuvos kultūros sostinė“ vyko visus 2016 metus, surengta 55 renginiai, 30 koncertinių išvykų, renginiuose dalyvavo daugiau kaip 12 500 dalyvių.  

       Prabėgęs metų darbas neliks užmarštyje, o lyg tekantis Varduvos upelio vanduo įprasmins dar kilnesniems, svaresniems darbams, neišsipildžiusioms svajonėms įgyvendinti. Lyg pumpurai tegul lukštenasi įvairiausiomis spalvomis miestelio bendruomenės žmonių kultūrinis gyvenimas.

 

Alma Mikalauskienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.