„Olimpinė diena 2018“ – su Virgilijumi Alekna

2018-05-17

Gegužės 14-osios  saulėtą rytą į Babrungo slėnį rinkosi gausus būrys vaikų, jaunimo – nuo pačių mažiausių iki senjorų. Plungės sporto ir rekreacijos centras pirmą kart surengė Olimpinės dienos šventę, kuri, tikimasi, taps tradicija – mokiniams nereikės sėdėti suoluose, o dalyvaus sporto ir sveikatingumo šventėje, kurios pagrindinis tikslas – suteikti galimybę visiems Plungės gyventojams, ypač vaikams, susipažinti ir išbandyti visas sporto šakas, kurios kultivuojamos mūsų mieste.

Renginio pradžioje visus pasveikino Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas, pasidžiaugė, matydamas gausų būrį vaikų, ir linkėjo smagiai ir aktyviai praleisti laiką, puikios olimpinės nuotaikos. Iškilmingą atidarymą pradėjo dalyvių eisena kartu su Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų orkestru, o šventės pradžią pratęsė mažiausiųjų – tai darželinukų – pasirodymai.  

Į renginį pasveikinti  atvyko Plungės rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis, Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Jurčius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vitalija Pociutė, skyriaus specialistė Julija Čiuželienė ir garbingiausias labai lauktas svečias –  olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas Virgilijus Alekna. Po šventės vaikai, treneriai ir svečiai rinkosi popietės su V. Alekna Viešojoje bibliotekoje.

Smagiausia renginio dalis, kai visas būrys padarė apšilimą su trenere R. Šilenskiene ir  priėmė iššūkį įveikti olimpinę mylią (1,6 km). Tai buvo pats masiškiausias bėgimas – ėjimas Plungės sporto istorijoje.

Visi dalyviai galėjo susipažinti su kiekviena sporto šaka atskirai, pasikalbėti su jų treneriais, pamatyti ar išbandyti sportinį inventorių. Pristatytos šios sporto šakos: krepšinis, lengvoji ir sunkioji atletika, regbis, tinklinis, baidarių ir kanojų irklavimas, buriavimas, orientavimosi sportas, šachmatai, dziudo, stalo tenisas, futbolas, šaudymas iš lanko, ripka. Taip pat dalyvavo policijos pareigūnai, kurie supažindino su savo veiklos ypatumais. Visi, kurie dalyvavo atskirų sporto šakų surengtose atrakcijose, gavo teisę dalyvauti loterijoje, kurios metu trisdešimt laimingųjų laimėjo prizus. Didžiausias laimėjimas – 3 dovanų čekiai po 100 eurų.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams – „Plungės sveikatos centrui“, UAB „Verslo stimulas“, „Strategui“, „Litnagliui“, Plungės rajono jaunimo reikalų ir Sporto taryboms, Reginos Šilenskienės sporto klubui bei sporto klubui „Eola“ už prisidėjimą prie šventės vykdymo.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.