„Olimpas“ tęsia pergalių seriją

2018-02-21

Vasario 16-ą, Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio minėjimo dieną, Plungės „Olimpas“ susitiko su Panevėžio „Bangenė – Aivera“ komanda. Pirmojo rato varžybose plungiškiai svečiuose su panevėžiečiais tik per plauką išplėšė pergalę  -79:80. Prieš prasidedant varžyboms, krepšininkai kartu su savo sirgaliais sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Prasidėjus šioms varžyboms, Plungės „Olimpas“ stengėsi įtvirtinti pranašesnės komandos poziciją ir kėlinį laimėjo 18:15. O štai antrasis kėlinys pasibaigė kiek kitaip – 22:23 varžovų naudai. Tačiau po dviejų kėlinių „olimpiečiai“ vis tiek pirmavo 40:38. Trečiasis kėlinys irgi baigėsi panevėžiečių naudai  – 13:16. Mūsiškiai pergalės atiduoti lengvai neketino, todėl pasistengė ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo 20:14 bei šventė pergalę rezultatu 73:68.  

Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai sužaidė Eimantas Žilius. Jis pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 23 naudingumo balus. Modestas Jurkaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius, iš 12 mestų tritaškių pataikė pusę ir surinko 13 naudingumo balų. Mindaugo Tamušausko sąskaitoje – trys devynetai: 9 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 9 naudingumo balai. Deividas Rasys prie komandos rezultato prisidėjo 12 taškų. Šiose varžybose išvydome Žilviną Kubilių. Jis, pasveikęs po traumos, prisijungė prie olimpiečių.

Panevėžio „Bangenės – Aiveros“ komandoje geriausiai sužaidė Tadas Mincė. Jis surinko 22 naudingumo balus, įmetė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo 8 mūsiškių pražangas. Simonas Slivka surinko 20 naudingumo balų, pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.  Tadas Buinauskas surinko 17 naudingumo balų, įmetė tiek pat taškų, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 4 olimpiečių pražangas.  

Kaip ir kiekvienais metais, sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ kartu su kelionių agentūra „Ladonas“ organizuoja puikią loteriją. Šiemet – tai kelionė dviem į Stokholmą. Pagrindinė sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir pataikyti iš aikštės vidurio į krepšį. Visi pataikiusieji sezono pabaigoje rungsis finalinėje kovoje. Jau yra 3 finalininkai – Simonas Lapis, Matas Rupeika ir SALYS. Vasario 16 – ą prie jų prisijungė  ketvirtas finalininkas – Edvinas Kazbaraitis.

Vasario 17 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su  Kauno „Atletas – LSU“ krepšininkais. Šie varžovai plungiškiams pirmajame rate namuose pralaimėjo 86:66. Kauniečiai buvo nusiteikę lengvai nepasiduoti ir pirmąjį kėlinį laimėjo 25:21. Tačiau mūsiškiai taip pat demonstravo didelį norą laimėti ir antrą kėlinį užbaigė susikraudami dviženklį pranašumą – 22:32. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose Plungės „Olimpas“ diktavo savo taisykles – 22:28 ir 22:22. Plungiškiai varžybas laimėjo ir savo sirgaliams parvežė puikią pergalę 91:103.

Kauno „Atletas – LSU“ komandoje geriausiai žaidė buvęs „olimpietis“, plungiškio, nusipelniusio krepšininko Evaldo Jocio sūnus Žygimantas Jocys. Jis surinko net 30 naudingumo balų, įmetė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Taip pat gerai sužaidė Valentinas Gadliauskas. Jis surinko 25 naudingumo balus, įmetė 15 taškų,  atkovojo 3 kamuolius ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Valentinas Gadliauskas praėjusį sezoną žaidė Plungės „Olimpo“ gretose, tačiau šiuo metu  krepšininkas studijuoja Lietuvos sporto universitete. Radvydas Sebecka prie komandos rezultato prisidėjo 19 taškų.

„Olimpiečių“ komandoje geriausiai sužaidė Deividas Rasys. Jis surinko net 37 naudingumo balus, atkovojo 8 kamuolius, pelnė 22 taškus ir baudas  mėtė šimto procentų taiklumu. Mindaugas Tamušauskas surinko 30 naudingumo balų, pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir pataikė beveik visus mestus dvitaškius. Eimantas Žilius prie komandos rezultato prisidėjo 17 taškų.

Po pergalingo savaitgalio Plungės „Olimpas“ trečią ketvirtą vietas dalijasi su Kretingos „Kretinga“.   

Kitos rungtynės Plungės „Olimpo“ laukia vasario 24 dieną 16 valandą namuose su Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Kauniečiai turnyro lentelėje šiuo metu užima 13 vietą su 11 pergalių ir 16 pralaimėjimų. Pirmojo rato susitikime „olimpiečiai“ įrodė savo pranašumą, savo sirgaliams parvežę pergalę – 87:80. Kovo 2 dieną olimpiečių laukia išbandymas – mačas svečiuose su galinga Gargždų  SC komanda.

VšĮ „Plungės olimpiečiai“ direktoriaus Algirdo Šimkevičiaus inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.