„Nykštuko“ darželinukai švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

2015-02-13

 

 

 

       Prisijungdama prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos  akcijos „Vasario 16-ą švęsk išradingai“, Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė  rengė įvairias akcijas. Vaikai su pedagogais gamino tautinėmis spalvomis puoštus suvenyrus, kuriuos išdalijo plungiškiams.

       Grupė vaikų 2015 m. vasario 12 d. apsilankė Plungės rajono savivaldybėje. Ten mažuosius priėmė  meras Audrius Klišonis, kurį vaikai pakvietė švęsti Vasario 16-ą. Meras vaikams parodė savo kabinetą, darbo stalą, supažindino vaikus su Plungės rajono simbolika. Kai kas net pasėdėjo mero kėdėje. „Nykštuko“ ugdytiniai aplankė ir kitus Savivaldybės darbuotojus: vicemerą, Švietimo skyriaus specialistus. Grįždami į darželį sveikino praeivius gatvėje, užėjo į pakeliui esančias įstaigas, dovanojo miestiečiams suvenyrų ir kvietė nepamiršti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos.

       O tuo metu kita grupė skubėjo į susitikimą su bibliotekos bičiulių klubo nariais Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Kaip ir dera per valstybės šventes, mažieji pakvietė visus drauge  giedoti „Tautišką giesmę“. Po to vaikai surengė koncertą: deklamavo, dainavo, mokė susirinkusiuosius lietuviško šokio, dovanojo trispalves vėliavėles. Bibliotekos darbuotojos parodė vaikams istorinę 90 metų senumo Lietuvos trispalvę, prie kurios visi rikiavomės bendrai fotografijai. Bičiuliai dėkodami vaikus apdovanojo ir pakvietė kartu nueiti prie Babrungo, kur plukdė popierinius laivelius, lesino antis.

       Po pietų į Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“ salę atvyko tikras karys – KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 303 pėstininkų kuopos vyr. seržantas Rimantas Baltrimas. Renginį pradėjome, visi iškilmingai sugiedodami Lietuvos Respublikos himną. Po to karys savanoris supažindino vaikus su kario profesija, Lietuvos kariuomene, pasakojo apie karių profesijas, misijas, pratybas. Įdomiausia vaikams buvo savo rankomis paliesti kario ekipuotę: pakilnoti kuprinę, kastuvą, šautuvą, pasimatuoti šalmą.

       Minėdami Vasario 16-ą ir  kurdami  spalvotą šventę sau, draugui, kaimynui, norime pasidalyti savo darbeliais ir širdies gerumu, gera nuotaika. Tikimės, kad mažieji augs savo krašto patriotais,  mokės branginti nepriklausomybę.

Plungės lopšelio-darželio  „Nykštukas“ informacija

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.