NVO „Krantas“ dėkoja…

2017-02-21

 

 

       Nevyriausybinė visuomeninė jaunimo organizacija „Krantas“ (toliau – NVO „Krantas“), kaip ir kasmet, organizavo jau tradicija tapusią akciją „Net mažytė smulkmena priverčia nusišypsoti“. Paskutiniuosius porą metų „įsiskiepijome“ tradiciją šio renginio metu padėti sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Šiemet kreipėmės į Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių, kurio darbuotojai mums padėjo, patardami, kuriai šeimai labiausiai galime būti reikalingi.

       Trumpai apie šeimyną. Ją sudaro vos du asmenys – mama ir judėjimo negalią turinti šešerių metų dukrytė. Dėl susiklosčiusios situacijos moteris negali dirbti ir gauti nuolatinių pajamų, nes visą savo laiką skiria mergaitės priežiūrai. Kai jų paklausėme, kuo galėtumėme padėti, nedrąsiai atsakė: „Vienintelis dalykas, kuris pagerintų buitį – džiovyklė“. Po to pridūrė, kad reiktų kelnių mergaitei.

       Žinoma, kibome į darbus ir jau po kelių dienų surengėme akciją prie Plungės kultūros centro ir parduotuvės „Jurkėnė“. Renginio metu surinkome 156,41 Eur (už tai nepaprastai esame dėkingi plungiškiams), tačiau suvokėme, jog šios sumos mums tikrai neužteks tikslui įgyvendinti, todėl vėl kreipėmės į Plungės gyventojus su tuo pačiu prašymu. Praėjus kuriam laikui, surinkta suma siekė 246,41 Eur, o mums reikėjo mažiausiai 400 Eur, kad džiovyklė pasiektų šeimą, todėl kreipiamės į įvairias buitinės technikos parduotuvės, tačiau į pagalbos šauksmą atsiliepė tik UAB „Amona“ (geriau žinoma, kaip AivaShop parduotuvė) direktorius Valerijus Stonkus, kuris padengė likusią reikiamą sumą ir užsakė džiovyklę.

       Dėl drabužėlių mamai ir dukrai turime didelį ačiū tarti parduotuvei „Universa“ bei Plungės LIONS klubui, kurie, be drabužėlių, mergaitei dar padovanojo ir neįgaliojo vežimėlį. Taip pat norime padėkoti ir Plungės „Saulės“ gimnazijos jauniesiems maltiečiams, kurie aplankė ir padėjo šeimai. Žinoma, dėkojame ir Plungės rajono savivaldybei, kuri padėjo džiovyklę pristatyti į namus.

NVO  „Krantas“ informacija

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.