Nuskambėjo „Alsiedu Fiesta“

2016-08-11

 

 

       Alsėdžiai, miestelis Plungės rajono pakraštį. Kiekvienais metais pirmąjį rugpjūčio šeštadienį čia apsilanko vis gausesnis būrys žmonių, kurie savo laisvalaikį praleidžia dalyvaudami miestelio šventėje skambiu „Alsiedu Fiesta“ pavadinimu.

       Šiais metais organizatoriai išsikėlė tikslą organizuoti veiklas visos dienos metu. Tad 2016 m. rugpjūčio 6 d. Alsėdžiuose veiksmas vyko nuo pat ankstyvo ryto. Prie Alsėdžių gimnazijos esančioje tinklinio aikštelėje jaunimo klubas organizavo paplūdimio tinklinio varžybas, kuriose dalyvavo 9 komandos iš viso rajono. Tuo pat metu pradėjo veikti prekybinė tautodailės mugė. Kiek vėliau Mindaugo Daukinčio organizuojamose automobilių slalomo varžybose dūzgė automobilininkai. Norintys galėjo sudalyvauti Alsėdžių medžiotojų būrelio trofėjų parodoje, čia pat žiūrovai buvo vaišinami medžiotojų gaminamais gardumynais.

       Sugrįždami iš miestelio pakraščio šventės dalyviai neaplenkė miestelio centrinio skvero, kur vyko senovinių fotografijų paroda bei gatvės muzikos fiesta. Čia savo talentus demonstravo jaunimas iš Alsėdžių, Stanelių bei Telšių. Tuo pat metu pažintines ekskursijas miestelio svečiams vedė bendruomenės narė Violeta Rimkuvienė su pagalbininkais. O norintys pasportuoti buvo pakviesti į gimnazijos sporto salę kur vyko įnirtingos ir ilgos krepšinio varžybos. Sugrįžę į pagrindinę šventės vietą galėjome džiaugtis nuotaikingomis Burbulo futbolo varžybomis, sudalyvauti foto sesijose, pasigrožėti  Domicelės Platakienės šieno skulptūromis bei pasivaišinti gardumynais belaukdami vakarinės programos.

       Pagrindinis vakaro koncertas nepaliko abejingų. Dėkojame gausiam būriui svečių, jaunosioms alsėdškėms  atlikėjoms Ivetai, Gerdai, Silvijai, draugėms iš Stanelių Laurai ir Skaistei bei žaviajai Silvijai iš Telšių. Toliau savo programa džiugino Alsėdžių choras bei svečiai iš Šiaulių miesto Lieporių bendruomenės. O kas vyko toliau, Alsėdžiai nebuvo matę tokio būrio šventės lankytojų. Tai buvo išbandymas visiems. Į Irūnos ir Mariaus, „Husarų“ bei „69 Danguje“ grupių koncertus plaukė žmonės iš visų kampelių.

       Ką gi šventė parbėgo ir norisi padėkoti visiems kartu ir kiekvienam atskirai. Labai esame dėkingi A. Daukinčio šeimai, KF „Inesa“, jaunimo vedliui Jonui, visiems rėmėjams, dalyviams, savanoriams. Dėkingi nuoširdžiai visiems, nes prisidėjusių ir supratusių buvo tikrai daug. Džiaugiamės, kad bendrais darbais pasiekiame puikių rezultatų.

IKI SUSITIKIMO KITUOSE RENGINIUOSE IR KITOJE „AL SIEDU FIESTA“ ŠVENTč–JE!


Organizatorių vardu Žydrūnas Purauskis

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.