Nuo šiol Plungė turės savo maršą

2015-06-05


                     

        Plungės kultūros centras kas antri metai organizuoja išskirtinį, kultūrinį savitumą reprezentuojantį projektą „Respublikinis pučiamųjų orkestrų festivalis“. Šiais metais birželio 19-21 dienomis Plungės miesto šventės metu Plungės kultūros centras kvies visus jau į 14-ojo orkestrų festivalio renginius. Šis unikalus renginys ir jo svarba pripažinti ne tik rajoniniu ar regioniniu, bet ir visos šalies lygmeniu. Plungėje vykstantis orkestrų festivalis Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu įrašytas į prioritetinių šalies mėgėjų meno renginių sąrašą, kaip projektas, užtikrinantis orkestrinio žanro šalyje plėtotę.

        Šiais metais orkestrų festivalis Plungei ir jos žmonėms ruošia ypatingą staigmeną ir dovaną. Plungės kultūros centro iniciatyva užsakytas ir sukurtas specialus muzikinis kūrinys pučiamųjų orkestrui – „Plungės maršas“. Šis kūrinys pirmą kartą skambės Plungėje orkestrų festivalio metu birželio 20 d. Tai bus finalinis vakarinio koncerto kūrinys, kurį atliks net 13 geriausių šalies profesionalių ir mėgėjų orkestrų. „Plungės maršą“ lydės nuotaikinga choreografinė kompozicija, kurią kartu su orkestrais atliks net aštuonios merginų šokių grupės iš visos Žemaitijos.

        Plungės kultūros centro užsakymu kūrinį sukūrė kompozitorius, aranžuotojas, dirigentas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Kazys Daugėla.

        Taigi, kviečiame visus plungiškius ir miesto svečius birželio 20 d. 14-ojo pučiamųjų orkestrų festivalio metu pasiklausyti išskirtinės dovanos Plungei – pirmą kartą atliekamo Kazio Daugėlos „Plungės maršo“.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.